Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha minimum heti kétszer...

Ha minimum heti kétszer hányingerig fáj a fejem, akkor mi lesz terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat fáj a fejem, sokszor az egyik legerősebb gyógyszer sem hat, már akkor hányingerem is van... Az alvás nem segít,még jobban fáj utána.


Terhesen vajon változik a helyzet? Volt olyan aki fejfájós volt, de terhesség alatt csillapodott?


Olvasom, hogy terhesség alatt csak Algopirint lehet bevenni, na a fejem még ki is nevetne érte annyira nem hat.


2013. febr. 17. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon fejfájós voltam. A terhesség alatt szerintem nem is fájt egyszer sem a fejem. És azóta is nagyon ritkán. Már 2,5 éves a kisfiam. :)

Mondjuk pont ma fájt! Így keltem, de ez a szomszéd hü.lye kutyája miatt volt, mert egész éjjel ugatott. :))

Szóval ha szerencséd van, Te is megszabadulsz a fejfájástól.

Egyébként a barátnőm is migrénes, hányós fejfájós. A terhessége előtt is után is megmaradt neki, bár max. havi 1x jön elő, vagy ritkábban. De a terhesség alatt neki sem volt gondja a fejfájással, egyszer sem.

2013. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagynénimnek is nagyon fájt a feje anno.. erős migrének gyötörték, és semmilyen gyógyszer nem hatott. Volt, hogy több napon keresztül fájt neki.


Aztán terhes lett, és kb 2x, ha fájt a feje, de közel sem annyira, mint a terhesség előtt, majd szülés után ugyan úgy nem fájt neki, csak nagy ritkán.


Szóval, mióta szült, nem fáj olyan sűrűn és nem is annyira erőteljesen.

Mamám ugyan így volt ezzel.

2013. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Migrénes fejfájós voltam terhesség előtt, miután megszületett a kisfiam utána kicsit visszajött, de ahhoz képest ami volt előtte semmiség.. most a második baba van úton, még annyira sem érzem. A 25 hét alatt talán két szem könnyebb fájdalomcsillapítót vettem be, mert nem akartam hogy befájduljon mert akkor semmi nem veszi ki, előtte meg heti, napi szinten (amikor szükséges volt) ettem a célirányzott bogyókat. Úgyhogy ez akár jól is elsülhet :)
2013. febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekem ugyanúgy fájt terhesség alatt is, és utána is. Sötét szobában feküdtem napokig, és volt, hogy négykézláb vertem a fejem az ágytámlába. Mondjuk terhesség alatt, csak három-négy ilyen migrénes szörnyű roham volt. Hát, mit mondjak, nagyon fincsi volt.
2013. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam... Megváltás lenne,ha én is ilyen szerencsés lennék! :)


De ez mitől lehet, a hormonok hatására?

2013. febr. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!