Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Calici vírust elkaptam, még...

Calici vírust elkaptam, még kedden jött ki rajtam, most már "csak" a hasam megy. A gyerekeken már kijött volna, ha elkapták volna tőlem?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy a vírus még ilyenkor is ürül, de rendes kézfertőtlenítéssel már ugye nem valószínű, hogy elkapják? Hányni már rég nem hányok, tudom, hogy annak a levegőbe jutásával és belélegzésével nagyon könnyű elkapni, de ez már nem áll fent. A férjemen sincs tünet.
2013. márc. 22. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk így volt:

Kislányom szedte össze csütörtökön egy orvosi váróban. Kisfiamon vasárnap kora délután jött ki, rajtam is vasárnap, csak késő délután. Férjem éjjel lett rosszul. Mivel a nagyszülőknél voltunk hétvégén, Őket is megfertőztük, rajtuk kedden jött ki. Ők megfertőzték tesómékat, nekik csütörtökön kezdődött.

Nekem azt mondta a dokinéni, hogy akárhogy fertőtlenítek é takarítok, a calici annyira fertőző, hogy nagy eséllyel ennek ellenére is megfertőzhetünk bárkit.

A jó hír, hogy a gyerekek nagyon jól viselték, mindegyiken lement 1 nap alatt, mi, felnőttek 2-3 napig szenvedtünk.

2013. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hát ez nem túl bíztató. Reménykedem azért, ha mai napot megúsztuk, akkor talán...

Azért azt nem hiszem, hogy hiába fertőtlenít az ember, nem használ, de biztos nehéz kikerülni:(

Amúgy anyuéknál volt a múlthéten ilyen vírus, hétvégén voltunk náluk. Nálam keddre kijött, ami azt jelenti, hogy a gyerekek tőlük biztos nem kapták el. Ha elkapták, akkor már tőlem, csak kérdés mikor. De ha nálam kijött 2 nap alatt, akkor talán már rajtuk is kijött volna...

Köszi még1x!!!

2013. márc. 22. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Megírod majd, hogy elkapta-e más is?
2013. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, megírom!
2013. márc. 22. 13:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem kapta el senki szerencsére! Azóta volt mégegyszer teljes takarítás, fertőtlenítés...és persze mindig alapos kézmosás:)
2013. márc. 25. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!