Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ha szülés alatt...

Anyukák, ha szülés alatt kijött az aranyerem, az el fog múlni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha soha előtte semmiproblémád nem volt ezzel, akkor jó eséllyel igen.

Ha már korábban is gondot okozott (mint nekem), akkor valószínűleg orvosi beavatkozás is szükséges lehet. (Nem gyógyszerre gondolok)

2013. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem.Az aranyér, az tulajdonképpen egy visszér. Ha vigyázol, nem lesz székrekedésed, elég rostban gazdag ételt és folyadékot fogyasztasz, nem fog panaszt okozni, de nekem sajnos évente egyszer azóta kijön :((( (Reparonnal kezelgetem most is). Minden jót!3 éves kisfiú anyukája.
2013. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt. 3. szülés után mondta az orvos, hogy kicsit kijött az aranyerem, de a 6 hetes kontrollra elmúlt. Azóta se tapasztaltam.
2013. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sosem volt aranyerem.Tegnap vettem észre,most lesz 2 hónapos a lányom 12.-én.Eddig nem éreztem.(Lehet,hogy a vágásnak és repedésnek gondoltam a fájdalmat.)Én is kezeltem tegnap reparonnal.Megműttetni nem szeretném,mert az nagyon fájhat utána.Sajnos elég nagy baba volt a lányom és nem volt egyszerű a szülés.:(
2013. jan. 10. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Függ attól, hogy külső vagy belső, hogy mi a teendő. Esetleg végbélrepedés is társul-e hozzá?(Az vérzéssel jár)

A beavatkozások tényleg nem kellemesek (nekem volt már műtétem is és gyűrűzésem többször), de én csak jót tudok róla mondani. Ugyanis mint egyik válaszoló írta, amit krémezgetünk, az időről időre kiújul, amit meg eltávolítottak, az soha többet.

Szóval nekem mindig megérte az az egyszeri kínlódás. (Amúgy állítólag van, akinek nem az)

2013. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A nagy wc-zek akkor vérzik is sajnos.:(
2013. jan. 10. 14:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék proktológushoz, hogy nézzen rá.

Nem kerül semmibe, és könnyen lehet, hogy nem lesz szükség semmilyen komolyabb beavatkozásra, de nem mindegy, mivel és hogy kezeled.

A reparon amúgy sem ér sokat, de a végbélrepedésre meg kifejezetten rossz rákenni bármilyen aranyér elleni kenőcsöt.

2013. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! 14:43-as vagyok. Nekem is vérzik (most már nem), én első körben a háziorvoshoz mentem el, ő megvizsgált, és mondta, hogy kúp+krém, amíg vérzik vagy fáj. Igaz, írt receptre egy másik készítményt, ami sokkal olcsóbb, mint a Reparon, de nekem még volt itthon a múltkoriból. Nekem 1-2 nap alatt nagyon sokat javul. Mihamarabbi jobbulást és üdv mindenkinek!
2013. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,viszont neked is.Még várok egy kicsit hátha elmúlik.:)Aztán meglátom,hogyan tovább.Köszönöm,hogy írtatok.
2013. jan. 10. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!