Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Peteérés környékén állandó...

Peteérés környékén állandó nedvesség, és bizsergés a hüvelyben. Illetve magas libido. Nálatok is ez van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert elvileg már volt ebben a hónapban a 16. napon p. é. -m (pozi lh teszt alapjan), és most a 21. napon olyan, mintha megint lenne a tünetek alapján. Létezik ilyen?

2013. márc. 24. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy létezik-e? De én is pont így vagyok. Érzem,hogy a napokban van érésem mert a libodóm az egekben van. Szegény férjem:))))) De ma meg menekül mert dolgozik. De én meg a 12. napon vagyok és már a 8. nap óta érzem.
2013. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze előfordulhat
2013. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jo!:)) Csak azért fura nekem, mert nemrég hagytam abba a foggátlót éselfelejtettem milyen érzés van peteéréskor, de nagyon jó!:))) Már ennek is örülök, hát még egy babának!:)
2013. márc. 24. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
a termeszet jol kitalalta, bizony, sot, a termekenysegnek "illata" is van, csak tarsadalmunk elfedi a pacsulikkal... kutatok megallapitottak, ilyenkor pirosabb a szank es pozsgas az arcunk.
2013. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálam ugyanez van...Terhesség előtt még nem tapasztaltam ezt, de most meg...Te jó ég! Konkrétan nem bírok magammal, nagyon durva:PP szegény férjem:)

Igen jól meg lett ez kreálva, bizony:)

2013. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!