Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés óta állandóan bizserg...

Peteérés óta állandóan bizsergést érzek a hüvelyemben, meg tegnap (akkor voltam peteérés után 1 héttel) fájt, görcsölt a hasam. Lehet akkor volt a beágyazódás? És mi lehet ez az állandó bizsergés ott lent, olyan mintha vérbő lenne.

Figyelt kérdés
Még annyi,hogy clostit szedek.

2012. okt. 15. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer volt csak ilyen, és kiderült hogy terhes vagyok. ez volt az első szokatlan dolog, előtte sosem volt hasonló tünetem.
2012. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is clostit szedtem, 2 kúrát.

Bizsergést nem figyeltem meg, de a peteérés utáni 6. napon fájt, görcsölt lent a hasam, ami egy napig tartott. Most 5 hetes kismami vagyok :)

2012. okt. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hú de jó,hogy ezt írtátok. :)

Gratulálok a terhességhez!

5 hetes kismami,te mikor teszteltél először?

2012. okt. 16. 08:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak a nemvárt napjának reggelén teszteltem először! Bár olyan gyorsan és erősen megjelent a csík, hogy szerintem, ha előbb csinálom is már kimutatta volna, de direkt nem akartam elkapkodni, hisz ha előbb csinálom, még mindig 50% esély van mindenre. Amíg ez a nap el nem jött, igyekeztem még a fórumokat is elkerülni és extrán a saját tüneteimet se figyeltem. Féltem, hogy befolyásol amit látok, hallok... Volt rá példa sajnos :(

Nyugodtan kérdezz, akár priviben is, szívesen válaszolok!

Megy a drukk! Mikorra nem várod?

Majd írj a fejleményekről!!

2012. okt. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad van.Engem is szokott befolyásolni,amit látok.

Szívből örülök,hogy neked sikerült!

Én vasárnap-hétfőre nem várom.

Tegnap óta fájdogál a hasam,úgy mint mikor meg szokott jönni.

Hát nem tudom....reménykedek!

Voltál már dokinál? Most mit érzel,hogy vagy?

2012. okt. 17. 08:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a gratulációt!

Mivel ez még "korai" terhesség, 5 hét, 3 nap... a doki azt mondta, hogy nem lát úgyse semmit. De azért kedves volt és látta az aggódásomat, így egy UH-t csinált, amivel megnyugtatott, hogy látszik a terhesség, szép nagy petezsák van és jó helyen! :) 2 hét múlva kell visszamennem, akkor már többet látunk, tudunk, akkor lesz lelet és laborkérő, stb.

Egész nap bármikor elkap egy émelygés, néha fájdogál picit a hasam is, a fejem is, semmi étvágyam nincs és nem is vagyok kívánós, a cicim megnőtt, de nem feszít, viszont állandóan ásítozok, és álmos vagyok, rettentő fáradékony!

Drukkolok Nektek, hogy sikerüljön, de semmiképpen se add fel! Szedj mellé E-vitamint, talán segít, mint nálam!

Nekem a mindjárt megjön érzés nem volt előtte, bár mondják sokan, hogy van... lehet az E-vitamin is segített ebben, hogy a premens tüneteket enyhítette és ezért nem éreztem, vagy nem is volt... Csak pár percig éreztem ilyen tünetet, nemvárt előtti napon!

Majd írj! Kitartást!! :)

2012. okt. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megjött sajna. :(

2 napot késett.

De nem keseredtem el! Majd most!

Szerintem később volt az ovum mint gondoltam.

Veled mi újság? Hogy vagy?

2012. okt. 27. 09:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ezt én is átéltem párszor.... de itt az új ciklus!! :)

Köszi a kérdésed, kivégez a hányinger, semmit nem bírok enni, nincs is olyan amit kívánnék sajnos és amit leküzdök az egész nap visszakívánkozik, jön a sav is :(

Minden más elviselhető, mint álomkór és hőemelkedés.

4-én megyek dokihoz... :)

Kitartást és sok sikert!!

Ha kérdésed lenne vmivel kapcsolatban, szívesen megosztom a tapasztalatomat, keress akár privát is :)

2012. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!