Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fisher Price Little people...

Fisher Price Little people Zoo talkers. Lehet valahol kapni Magyarországon? Vagy külföldről honnan érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Kislányom imádja az állatokat és az állatkertes játékokat, és nagyon nagyon szeretnék ilyet venni a szülinapjára, de sajnos sehol sem találok ilyet újonan. Tudnátok segíteni?

Így néz ki:


[link]


2013. márc. 25. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én először mindenképpen valami használt oldalon keresgélnék. Magyarországon élsz? Akkor tesz-vesz, vatera, jófogás, stb. A Fisher-Price játékok szerintem elég jó minőségűek, szépen kidolgozva, aranyos figurákkal, de hát valljuk be elég drága tud lenni. Igaz én Ausztriában élek, így egy osztrák "használt cikkes" oldalról vettem egy dzsungeles játékszőnyeget, gyönyörű megkímélt állapotban, tökéletesen működik, fele áron volt.
2013. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd, találtam is egyet neked, de többféle is van:


[link]

2013. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt is vannak még! :)


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged :)
2013. ápr. 1. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!