Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kimegy házhoz a védőnő a...

Ha kimegy házhoz a védőnő a baba születése elött mit néz meg?

Figyelt kérdés
Mire kell odafigyelnem?:D
2013. márc. 26. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy van-e fűtés, víz, nincsenek-e csótányok, vagy olyan kosz, ami fertőzésekhez vezethetne. Mást nem nagyon.
2013. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jo:D Azt hittem valami komolyabb dolog lesz:D
2013. márc. 26. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit hivatalból kell néznie, az az, hogy egy putriba viszed-e majd haza a babát, van-e fürdőszoba, vc. alapvető higiéniás feltételek adottak-e.

Amúgy meg mint ahogy te is, ha idegen helyre mész, nagyjából körül nézel.

Tiztaság, rend, stb. de ezt nem dolga figyelni, de biztos van egy első benyomása majd.

mi leültünk a konyhába, adtam neki vizet, és dumáltunk. a szülésről, szoptatásról... mindenféléről

2013. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából abban bizok hogy festés után jön:)Mert azért akkor csak szebb minden:)Azt mondta majd jelentkezik..hát remélem 3 hétnél hamarabb nem:)Én is gondolkodtam hogy valamivel meg kell e kinálni..:)
2013. márc. 26. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmondod, ha jelentkezik, hogy ekkor nem érsz rá, csak 2 hét múlva. Nem istenek ők, a mienk nagyon rendes. :) nem kell tőlük félni. :)
2013. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az lesz:D Köszi:)
2013. márc. 26. 13:25
 7/8 zabmester ***** válasza:
Semmi komolyra nem kell számítani. Meg igazából nem is az érdekli, hogy mennyire szép, esztétikus a lakás, csak hogy az alapvető feltételeknek megfelel-e. Nálunk ez mondjuk annyi volt, hogy bejött, megmutattam, hol lesz az ágya a picinek, aztán még tíz percet beszélgettünk a konyhában, és el is ment. Lakótelepen, panelházban eléggé alapvető, hogy van vezetékes víz például, szóval ilyeneket nem nézett meg, na meg nyilván látható volt, hogy nem szokásunk a padlóra sz*rni :D De amúgy még az sem kimondottan feltétel, hogy legyen fürdőszoba, azért akadnak még régi házak, ahol nincs, és lavórban mosdanak, de attól még ezek a házak is alkalmasak emberi lakhatásra.
2013. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha festés előtt megy, mondd meg neki, hogy tervezitek kifesteni.
2013. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!