Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is házhoz ment a...

Másnak is házhoz ment a védőnő az első találkozáskor Debrecenben vagy máshol?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok,de most költöztünk ide és először találkozok az itteni védőnővel.Pesten nekem kellet járnom a védőnői szolgálathoz.Legalább nem kell bedagadt lábbal sétálnom,de nekem ez kicsit furcsa.
2012. márc. 21. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok, de már többször is kijött házhoz. Tök feleslegesnek tartom még, de most mit csináljak. Nem küldhetem el.Emellett 3-4 hetente menni kell hozzá. Többet lát, mint az orvos :)
2012. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, hozzánk kb havonta egyszer jön. Még csak 18 hetes vagyok de már 2* is volt mióta megvan a kiskönyvem. Én nem bánom, legalább nem nekem kell mászkálni hozzá :)
2012. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg mindenhol ki kell jönniük, viszont van, aki eltekint ettől. Nálunk csak egyszer volt, most 33 hetes vagyok. Elvileg még egyszer fog jönni a szülésig. (Debrecen)
2012. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én bp.-i vagyok,és az én védőnőm is kijön,ha nekem éppen akkor úgy a jobb.Mindig megkérdezi,hogyan szeretném.A 2. gyerkőcöt várom,a nagy ovis,én állandóan jövök-megyek,mégis felajánlja a házhoz jövést(persze általában nem élek a dologgal,mivel az utcánkban van a rendelő is).Mint gesztus nekem nagyon jól esik.
2012. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy várandóst 4-szer kell meglátogatni a védőnőnek, persze csak ha otthon van végig és nem dolgozik. Debrecenben ezt úgy látszik betartják, de sok helyen máshol nem.
2012. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is debreceni vagyok, nálunk már 13 hetesen járt a védőnő, nem tudom mi értelme van ilyenkor még de ez van..

17 hetes kismami

2012. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!