Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen sterilizálót vegyek?

Milyen sterilizálót vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni mikros sterilizálót,hogy ne kelljen a kifőzéssel bajlódni majd,de az aventeset egy kicsit sokallom 6-7000 Ft-ért.Láttam a Tescoban olyan 3-4000 Ft körül,vajon az is ugyanolyan jó?Egyébként Avent kézi mellszívóm van,gondolom abba is belefér,amelyik olcsóbb.Esetleg tanács,vagy tapasztalat?31 hetes kismama
2009. szept. 18. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Ezek is jók szerintem.

2009. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen rágódtam,végül nem vettem.Hála istennek van tejem,így nem is volt rá szükségem.5 hónapja kb.3x kellett üveg ,azt meg ki lehetett főzni.Bocsi,csak a saját tapasztalatomat írtam le:))
2009. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi tegnap voltunk vásárolni és kezdő csomagot vettünk aventeset,volt benne mikros sterilizáló,2 cunciüveg,kézi mellszívó és 40db-os melltartóbetét,így volt 25000,sztem megérte megvenni:)

A tescos is simán jó amúgy,de adja az ég h ne kelljen egyelőre használnod:)


Boldog babavárást Ada és Abi:)

2009. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én próbáltam a mikrós Aventes sterilizálót, de nem vált be, és jobban bízok a vízben kifőzött sterilizálásban.

Ha főzés után kiveszem a vízből, akkor hamar szárazra szárad, a mikrós esetében nem szárad szárazra és papírtörlőt kell használni, ami szerintem nem a legjobb, hogy steril maradjon az üveg, vagy a mellszívó.

2009. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Chicco-s van, és áldom az eszemet, hogy megvettem! A teszveszen 2000 Ft volt. A mai napig használom, 14 hónapos a lányom, és még ma is az itatópoharait és cumijait hetente/2 hetente ezzel sterilizálom. Mivel bimbóvédőt kellett használnom, naponta 5-6x kellett sterilizálni. Ja, tavasszal pedig jön a tesó, úgyhogy mi nagyon jól ki tudtuk/tudjuk használni!

Előtte folyadékot használtam, de nagyon erős szaga volt, ill. állandóan cipelni kellett magunkkal, stb. Ez sokkal praktikusabb! 5 perc, nem is kell felette állni!

2009. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!