Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen cumisüveg sterilizálót...

Milyen cumisüveg sterilizálót vegyek? Mikrósat vagy elektromosat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
én mikrosat fogok venni, olcsobb (feleannyi), es szerintem ugyanolyan jó. azt neztem, ami 2-3 perc alatt megcsinalja, 8000 forint korul volt, nem emlexem a nevere, talan avent azis
2008. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is avent mikrós van. Használtan vettem 5 ezerért, azóta már a 3. babánál használják. Nekünk nagyon bevált. A sterilizálás ideje a mikró teljesítményén múlik, ez a miénken 8 perc.
2008. okt. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aventos mikrohullámú sterilizátort vettünk nagyon bevált. Az Avent-os dolgok nagyon jók. (5000 ft)
2008. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Avent mikrós sterizizálónk van.
2008. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* sterilizálónk :)
2008. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 31. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos van Aventes én megvagyok vele elégedve.A mikrósról azt hallottam, hogy tönkre teszi a mikrót.Igaz ezt nem tudom biztosra.
2008. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valószínűleg az elekromos mellett döntök, mert abból indulok ki, hogy amikor melegítem a kaját a műanyag edényekben akkor egy idő után fura szaga van. meg láttam már megolvadt mikrós sterilizálót. Nem hinném, hogy éveken keresztül jó ugyanazt a mikrós sterilizálót használni, több százszor melegíteni azt a műanyag edényt.
2008. nov. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!