Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig érvényes az apasági...

Meddig érvényes az apasági nyilatkozathoz a nőgyógyásztól kapott igazolás?

Figyelt kérdés
Március 21-én kértem ki az igazolást a nőgyógyásztól. Úgy volt, hogy még aznap vagy másnap el tudunk menni megcsináltatni az apaságit, de nem így lett. Ez a hét páromnak nem jó, a jövőhéten pedig biztos el lesz havazva az anyakönyvvezető, mert csak 3 napot dolgozik azon a héten. Legközelebbi időpont, ami szóba jöhet április 8. Amikor voltam 30 hetesen voltam, de mikor az anyakönyvvezetőhöz eljutunk 33 hetes leszek. Szerintetek el fogja fogadni az igazolást vagy másikat kell kérnem?

#érvényesség #apasági nyilatkozat #nőgyógyászati igazolás
2013. márc. 27. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A hivatala igazolásokat 30 napig fogadjak el.
2013. márc. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El fogja fogadni, nem kell újat kérni!
2013. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhesség elején kaptam igazolást és csak 35 hetesen intéztük az apaságit,senki nem nézte mikor írta a doki.A ráírt fogamzás időpontja a lényeg,az pedig nem változik.
2013. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor nem is aggódom miatta :-)
2013. márc. 27. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!