Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekorvos választás!...

Gyermekorvos választás! Nálatok hogy működik/működött? Szerintetek hogy csináljam?

Figyelt kérdés
A védőnőm ajánlotta a dokit. Megnéztem hogy rendel, van tanácsadásra kijelölt időpont is. Megvan a telefonszáma is. Hívjam fel rendelési időben vagy menjek el személyesen? Vagy a tanácsadásra kellene menni megkérdezni, hogy elvállalná-e a fiam szülés után? Bocsi, de első baba és még nem tudom, hogy hogy működnek a dolgok :-)

2013. márc. 28. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, én bementem a rendelésre. És hatalmas volt a pocakom, mondanom sem kellett semmit.

Mondta, ha megszültem APuka menjen be a receptekért. Ő meg majd kijön, ha hazaértünk.

2013. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!