Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes/vaterás anyukák...

Baranka kérdése:

Teszveszes/vaterás anyukák válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Vásároltak tőlem több terméket (két különböző felhasználó) akiket sajnos egy hét után tudtam megkeresni a leütés után mert kórházban voltam. De ők nem jelentkeztek azóta sem. Mindketten "mínuszban" vannak a sok negatív értékelés miatt valamint ínaktívak. Mit jelent ha valaki ínaktív (nemrég óta vaterázom)? Adjak én is negatívot, hogy nem jelentkeztek vagy várjak még?
2013. márc. 29. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

inaktív lehet számlatartozás miatt is.

milyen értékeléseik vannak?

veszteni valód nincs, küldd el nekik az adataidat bankszámlaszám, utalandó összeg, ha megkaptad a pénzt küldd el nekik a cuccot.

ha nem jelentkeznek 2 hét után sem, adhatsz negatívot

2013. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Negatív értékeléseik vannak többségében. Meg egy-két semleges. Elküldtem minden adatot az utaláshoz de semmi.
2013. márc. 29. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így jártam,sajnos egyre több rossz tapasztalatom van mind eladókkal,mind vásárlókkal a teszveszen.

Ha 2 hétig nem jelentkezik a "vevőm",akkor negatívat adok.Bele is írtam a saját oldalamra,hogy tudok várni,ha szólnak,de 2 héten belül rendezzük le az adás-vételt.Én is csak akkor vásárolok,ha van pénzem.

2013. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól,h inaktív még az email címére átmennek az utalási adatok,2 hét után értékeld,mert ha nem jön létre az adásvétel,így nem kell jutalékot fizetned.

Egy jó tanács: személyes menüd,eladási beállításoknál,licitkorlátozás fülnél be tudod állítani azt,h hány %-osak licitálhatnak a termékeidre.Így akinek sok negája van,azt nem is vásárolhat tőled.

2013. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!