Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anyatej tárolására melyik...

Az anyatej tárolására melyik eszközt tartjátok a legjobbnak? Tasak vagy pohár? Gerber zacskót melyik üzletben lehet megvásárolni? újdonsült, boldog anyuka

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én annak idején a védőnő tanácsára kis befőttes üvegekben fagyasztottam előtte alaposan kifőztem.
2009. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom még nincs, de az egyik barátnőm jégkocka-készítő tasakokban fagyasztotta a tejet, és így kockánként tudta elővenni. Neki egy gyógyászati segédeszközöket árusító helyen javasolta az eladó. Nekem praktikusnak tűnik, de ha valamiért rossz megoldás, akkor írjátok meg, engem (is) érdekelne!

38 hetes pocis

2009. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kimondottan erre a célra való steril zacsit vettem ami 180 ml-es volt a brendonba, vagy a gyógyszertárba is lehet kapni. Medela volt a márkája, nem olcsó de én biztos ami biztos alapra mentem, nehogy megromoljon. És mind meg is ette a babám:)
2009. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jégkocka-zacsiba fagyasztottam le. Előtte kifőztem, hogy steril legyen. Most nagyon jól jön, csak 2 kockát kipattintok, felolvasztom és már mehet is a főzlékhez.
2009. szept. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!