Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 35 évesen már nem érdemes...

35 évesen már nem érdemes szülni? Ezt javasolta egy ismerősöm.

Figyelt kérdés
Mert minek?-kérdezte. 70 leszek, mire ő 40. Lehet, hogy meg sem érem. Tényleg nem szabadna már bevállalni?
2013. márc. 30. 15:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
70%
Érdekes okfejtés. 25 évesen se érdemes szülni, 65 leszel, mire ő 40, honnan veszed, hogy megéred?
2013. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

ez az ismerősöd egy rosszindulatú, megkeseredett ember lehet, nem szabad hallgatni rá.


ma már ez a tendencia, hogy 30 felett szülnek a nők, mert sok minden megváltozott az elmúlt 20-30 évben. ha te 35 évesen akarsz szülni, igenis vágj bele, és ne tántorítson el senki, mert ez a te életed!!!

2013. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ok, csak elgondolkodtatott. Nem is kicsit. És elgondolkodtam azon is, hogy ő vajon jót akar-e nekem?
2013. márc. 30. 15:49
 4/14 anonim válasza:
79%
Nincs ebben semmi különös amúgy. Normális ember nem szül a szülei nyakára gyereket. Ebben az országban, ilyen fizetések mellett minimális egzisztenciát megalapozni nem kevés idő, ez van. Ha 35 évesen lehet szülni akkor akkor, de ha nem szülne senki az már gáz lenne.
2013. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem 55 évesen nem ajánlott már szülni. De 35 évesen mért ne! Még 45 évesen is lehet szülni.
2013. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
és mire jutottál, szted jót akar neked, vagy csak kedves szavakkal álcázza a gonoszkodását?
2013. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát, jót nem akarhat, ha elbizonytalanit abban, ami nekem fontos dolog. Nem segit, csak még több kétséget tesz elém.
2013. márc. 30. 15:59
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

így van, sokkal több idő megteremteni az egzisztenciát, mint a mi szüleinknek. ők iskola után egyből el tudtak menni dolgozni, önkormányzattól lakást kaptak. ennyi elég is volt. ma meg egyik se. pályakezdőknek sokszor esélyük sincs elhelyezkedni, gyakorlattal is évekig lehet munkanélküli az ember, és a mi generációnk lakáshitelt nyög, ami 30 éve még nem volt divat.

ez van, ha 35 évesen van meg az alap, akkor 35 évesen tudsz szülni.

úúútálom, mikor vki 18 évesen (vagy hamarabb?) szül, de se munkahely, se saját ingatlan, aztán sorba áll a segélyekért, és sír, hogy dehát neki gyereke van!

akkor szüljön, ha képes eltartani!

2013. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Azt TI döntitek el, hogy vállatok e gyereket vagy sem. Fontos, hogy ez teljes mértékben a ti döntésetek legyen, mert 10 év múlva mikor már késő lesz csak magadra haragudhatsz. Csalódni biztosan nem fogsz ha vállatok babát.
2013. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes szülni, amikor adottak a körülmények! Ha 35 évesen, akkor akkor! Ki mikor látja jónak! Vállaljátok be nyugodtan, ha mind a ketten akarjátok. Az sem garancia, hogy én megérem, hogy a lányom 40 éves legyen, pedig 23 évesen szültem. Ilyen hülye beszólásokkal ne foglalkozz! :)
2013. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!