Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen vizsgálatokra lehet...

Milyen vizsgálatokra lehet elmenni, ha azt akarom megtudni, lehet-e még egy császármetszésem?

Figyelt kérdés

3 volt már, harmadik nehéz műtét volt, de nem tudom, hogy csak az orvosom rontott-e el valamit, vagy amúgy is baj lett volna.

Jó lenne kideríteni, vállalhatok-e még.


2013. márc. 30. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én azt hiszem nőgyógyászhoz mennék el, ha volt orvosod, akkor hozzá, mert ő tudja, hogy mi volt, esetleg megerősítésképp megkérdezhetsz utána egy másikat is. Talán az idő ami még szmíthat, hogy hány év telik el a műtétek között. Mennyi idő van regenrálódni.. de ezt csak én gondolom.

Nekem is 3 volt, nem volt gond egyiknél sem, hamar meglettek és hamar felépültem. Sokat gondolok rá, hogy jó lenne majd még egy, de most pár évet várnék még, a kicsik között csak alig több mint 1 év van.

2013. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és még valami eszembe jutott. A műtét előtt, mikor íratták alá a papírt, szóba jött az elkötés. Én nem akartam, és az orvosom sem és a főorvos sem javasolta, a korom miatt. Gondolom, ha bajos lenne még egy terhesség akkor javasolták volna.
2013. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!