Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a legjobb...

Hogyan mondjam meg a legjobb barátnőmnek hogy nem szívesen kísérgetem a vizsgálatokra?

Figyelt kérdés

Nekünk a párommal nem jön össze a baba elég régóta , és eléggé megvisel a dolog !!! A barátnőm most várja a babát , és mindig megkér kísérgessem el ultrahangra , vizsgálatokra . Elmegyek vele mert megbántani nem akarom /akartam eddig . De nekem ez egyáltalán nem jó érzéssel tölt el .

Már rákérdezett hogy nem baj - e ? De én csak röviden annyit feleltem neki hogy : nem . (pedig ellenkezője)

Ti hogy mondanátok meg neki ?



2012. okt. 26. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tudja hogy régóta babát szeretnétek. Egyszerűen mond azt hogy nem szeretnéd elkísérni, mert így még többet gndolsz a teherbe esésre, még jobban vágysz a babára és ez így nincs rendben. Meg fogja érteni ha igaz barátnőd!
2012. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszodat , ez így szerintem is jó lesz !

Köszi ! :)

2012. okt. 26. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Nekem már az is fura, hogy Te kísérgeted. Én vagy a férjemmel mentem, vagy egyedül. Még azt el tudom képzelni, hogy valakit az anyukája elkísér.

Hány éves, hogy fogni kell a kezét?

Ha neked ez kellemetlen ne csináld. Gondolom Te sem vagy már gyerek, állj a sarkadra és azt csináld, ami neked jó.


A kérdésedtől függetlenül, ha tudok valami információval segíteni, nagyon szívesen. Nekünk is csak 6 év alatt lett baba. Remélem már elkezdtétek a kivizsgálásokat. Nem szabad halogatni.

2012. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit! :) Szurkolok, hogy minél előbb jöjjön a kis Picúr!
2012. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jajj de kedvesek vagytok ! :) Köszönöm !


Igen kísérgettem mert a párja messze dolgozik . De személyesen szépen elmondom neki amit érzek . ( a barátnőm 22 éves , én pedig 27 ..tehát igen , nem vagyunk már gyerekek , megfogom vele beszélni )



Elárulom még azt hogy ez semmi , 1 évvel ezelőtt másik barátnőmmel voltam ugyanígy . Sőtt nálla bent voltam szülésnél is . Aztán a kapcsolat meg is szakadt köztünk .

Jó nagy hülye voltam ugye ?

Na de mégegyszer nem fogom ezt csinálni hogy másokra figyeljek , közben magamra kellene .

Haragszok is magamra , de ezen változtatok !!!!!


Kellemes hétvégét ! :)

2012. okt. 26. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

De ti barátnők vagytok!!!!?

Nekem évekig nem született gyerekem,amig a legjobb barátnőmnek igen és a családban az öcséméknek és a hugoméknak is hamarabb született baba,mint nekem.

DE

Őszintén és tiszta szivemből örültem mindegyik babának és nem voltam írigy és nem keseregtem soha sem!

Kísérgettem őket Uh-ra ,4 d.s uh-ra és sirtam a boldogságtól mikor megszülettek!!

Elhalmoztam a őket a szivem összes szeretetével!!!

Tudod mi!40 éves koromra nekem is lett gyerekem!!!

Ezek az emberek mind mellettem voltak és segitettek,vittek vizsgálatra ha a párom nem volt itthon(külföldön dolgozik)

havat lapátoltak,tüzet raktak nekem,több száz km-re vittek vizsgálatokra!!!!

És boldogok voltak,amikor megszületett a kislányom!!!

Sehogyan sem mondanám neki,hanem hinném,hogy majd lesz nekem is mellettem lesz majd Ő is!!!!

Legalább látnád,hogy mennek a dolgok....ne keseredj el,ne add fel,lesz neked is babád.....

2012. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Téged nem érintett ez rosszul, de a Kérdezőt igenis rosszul érinti ez, nem hiába tette fel a kérdést! Ez nem azt jelenti hogy irigy, vagy sajnálja hogy a barátnője terhes.... Csak azt hogy ez is eszébe juttatja hogy neki nem jön össze, addig is ezen a témán agyal! Én is ilyen lennék amilyen a kérdező, attól függetlenül örülnék a barátnőm boldogságának. Nem vagyunk egyformák!

Attól még hogy Te jól viselted, nem biztos hogy más is jól viseli ugyanazt a szitut.

2012. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is az őszinte választ utolsó előtti válaszoló .

Nem , dehogyis vagyok irígy , úgy örültem amikor a barátnőm elmondta hogy babát vár , meg hazudnék ha azt mondanám hogy nem várom hogy megszülessen . :)


Röviden tömören , nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá hogy nekem eddig miért nem jött össze , pedig anyagi háttér , rendezett családi körülmény adott . Már tényleg csak a baba hiányzik ebből a 8 éves kapcsolatból . :(


Most erőt merítettem a válaszaitokból , és próbálok pozitívan hozzáállni a dologhoz. :)

2012. okt. 27. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem nem leszek nagyon hasznos, de úgy érzem, le kell írnom:

A barátnőm 6 éve házasodott a férjével. Kezdettől fogva szerettek volna babát. Mondanom se kell, nem jött össze, vizsgálatról vizsgálatra jártak. Amikor terhes lettem, "féltem" neki elmondani, hogy babánk lesz, de hogy elejét vegyem a gondoknak, elmondtam neki. Örült. Múlt az idő, nálunk továbbra sem jött a baba. Elhatározták, hogy örökbe fogadnak...már éppen jöttek volna ki hozzájuk családlátogatásra, teljesen beleélték magukat. Majd kiderült, hogy végre babát vár! Most ugyan még csak a 4. hónapban van, de szárnyal a boldogságtól.

Kedves kérdező! Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ne add fel, próbálj a barátnőddel együtt örülni, és nyíltan beszélj neki arról, hogy Téged ez most rosszul érint- nem miatta, hanem magatok miatt. Ha igazi barát, megérti.

Ezúton kívánom, hogy Nektem is mihamarabb összejöjjön!

2012. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. okt. 27. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!