Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 hónaposnak Baba lanolinos...

10 hónaposnak Baba lanolinos tusfürdő? Nagy baj lenne?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem használnám, még a 3 évesemnek se, sok rosszat hallottam róla. Inkább felnőtteknek való.
2013. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi azt használjuk, mert az egész családnak ajánlják évtizedek óta. 3 éves a fiam, 2 éve használom nála.
2013. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te tudod mennyire érzékeny a babád bőre. Én kb 9-10 hónapos korától a miénkkel fürdetem,eddig semmi baja nem volt belőle, viszont apósomék babát használnak, oda kell vinnem a sajátunkat, mert mind az enyémet, mind a fiam bőrét kiszárítja. Egyszer használtam neki amikor ott voltunk,utána egy hétig a gyógyszertárival fürdettem, hogy helyre hozzam.
2013. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Istenem mennyire hülye néhány anyuka. Hát én magamnak nem használok semmilyen bolti tusfürdőt, ti azt gondolom nem tudjátok, hogy ez mind kőolajszármazékból és káros illatanyagból van.

Kizárólag natúr kozmetikum jöhet szóba.

Ja , hogy így akkor nem lehet szinte semmilyen tusfürdőt megvenni?

Hát igen. Pontosan. Nem lehet, mert mind méreg.

Marad a DM, Rossmann, Müllerben kapható natúrkozmetikum, vagy a gyógyszertár.

2013. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!