Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sága Fini Mini virsli gyerekek...

Sága Fini Mini virsli gyerekeknek,80% hús. Egy 10 hónaposnak lehet már adni? (már aki szerint ez nem szemét)

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 17. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis lehúznak majd, de én adtam, és szerette a gyerek. Amúgy paprikás-krumpli formájában adtam, amiben mi ettük a kolbászt, neki virslit raktam bele, és imádta a szafttal, krumplival együtt. Többen ettől el fognak ájulni.
2013. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Adhatod neki:)
2013. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem ír allergén anyagokat, de engem érdekelne a maradék 20% is, ha azzal sincs gond, akkor adhatod a babádnak.
2013. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Épül már a szép új világ. Építik az agyhalott zombik.

Ha dolgozik húsiparban ismerősötök akkor kérdezzétek meg, hogy miből lesz a virsli. :) Persze ez csak szarkazmus volt, tudom, hogy nincs. Egyébként nem adnátok a gyereketeknek húsipari hulladékot, BÜSZKÉN!!!

2013. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Kedves 4.! Gondolom, Te vagy az első zombi e szép új világban. Sajnos nem mindenki tenyészt otthon csirkét, disznót, szarvasmarhát, és nem ad nekik bio táplálékot. Így ezeknek a szerencsétleneknek, mint én is, kénytelenek vagyunk a boltból beszerezni a húst. (hús jellegű szemetet)

2013. márc. 18. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!