Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10.5 honaposnak hogy csinalod...

10.5 honaposnak hogy csinalod a tok- es krumplifozeleket? Baj, ha van benne egy pici pirosparika? A tejfol mehet, vagy joghurttal csinaljam? '

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 18:48
 1/2 Jégtánc ***** válasza:
Ez idősen én már úgy adtam ahogy magunknak csináltam.Pirospaprikával,tejföllel.
2013. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tök:

pici hagymát pároltam, majd rá a gyalult tököt (nem készítettem elő, így enged annyi levet, hogy nem kell felönteni!), megsóztam, kapor, petrezselyem és fedő alatt kb 20 perc alatt megpároltam.

neki kiszedtem és megszórtam tápszer porral, így krémes is lett és be is sűrítette :)

magunknak meg habartam, illetve most is így csinálom, imádja így mindenki :)


krumplifőzelék:

enyhén sós vízbe megfőztem és neki ugyanúgy tápszerrel megszórtam (tehát nem kész tápit, csak a porból tettem bele)

2013. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!