Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik ilyen autósülés?

Létezik ilyen autósülés?

Figyelt kérdés

Autósülés vásárlás előtt állunk, de még ráér, lányom még csak 6 kg, 8 hónapos. Már nézelődünk, tájékozódunk.

Olyat keresek, ami 9- 36- os, dönthető és esetleg háttal is beköthető. Létezik ilyen egyáltalán? Hogy háttal is be lehessen kötni?

Mivel lányom elég pici súlyú, ám hosszú gyerek, még arról sem vagyok meggyőződve, hogy jó lenne-e nekünk ez a 9- 36 kg-os.

Az ára nem akadály, de nem szeretnék úgy járni, ahogy a babakocsival, hogy harmadjára lett meg a megfelelő. :)

Ti mit javasoltok, milyet vegyünk?


2013. ápr. 7. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azt mondják nem jó a túl nagy súlyhatárt átfogó gyerekülés. Azt nem tudom, hogy van-e olyan amit fordítva is be lehet kötni. Mi ilyet vettünk, és a kislányom nagyon szereti.

[link]

2013. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még annyit akartam, hogy nagyon jó, hogy dönthető. Általában elalszik a kocsiban, és így nem lóg a buksija, mert tudom állítani az ülést.
2013. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha dönthető szeretnél ezeket ajánlom,ezek tényleg megbízható ülések:

[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Háttal beköthető 9-36os nincsenk, 1,5 évig viszont mindenképpen háttal kell bekötni. Szóval ha azelőtt kell cserélni akkor 0-18as ülést nézzél, illetve külföldön lehet kapni 9-25öset ami háttal is beköthető.
2013. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt a helyzet. A lányom is pici súlyú, így csak a 0-18-as ülések jöhettek szóba. 1,5 éves volt, mikor elérte a 9 kilót. Akkor fordítottuk át az ülést. Ha az ár nem számít, akkor ilyet vegyetek: [link] vagy
2013. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na, a vagy után lemaradt a link: [link]
2013. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megint utolsó vagyok. Amúgy nekünk Bellelli Leonardo ülésünk van, szerintem nagyon jó, kár, hogy már Magyarországon nem forgalmazzák. Árban egy középkategóriás ülés, mi nem engedhettünk meg egy 100ezres ülést. Ja, és a legfontosabb, hogy a gyereket vidd magaddal, amikor ülést veszel, mert akkor látod igazán, hogy melyik jó neki.
2013. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Minek kéne neki 0-18kg? Gondolom van hordozó mi 0-13kg,sokkal több értelme van venni 9-36kg ülést,a másik pénz kidobás.
2013. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen csak kevés olyan hordozó van amit 1,5 évig tudsz használni a 9-36ost meg nem tudod háttal bekötni.
2013. ápr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
miért kéne 1,5 évig használni,hamarabb lesz 9kg
2013. ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!