Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tippeket tanácsokat kérnék...

Tippeket tanácsokat kérnék letelik a 6hét és szeretnénk apával újra együtt lenni nagyon félek hogy fáj rossz lesz mire figyeljünk mitől lehet Újra Jó?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez sokmindentől függ! Embere válogatja mennyi idő mulva áll ott minden rendben! Meg van e belső vagy csak külső varratod?! Nekem 4 hónap mulva szívódott föl a belső varratt! Addig néha próbáltuk de éreztem,hogy szúr akkor abba is hagytuk az egészet! Próbálkozni kell először finoman!
2013. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt belső varratom 2külső volt amit ki vett a doki a 3.napon meg 2 ami kipottyant itthon kb egy hét után! Úgy érzem minden rendben a 4-5héten még néha éreztem a vágást de már nem! Szóval elméletileg minden ok! Kell esetleg síkosító? A védekezést hogy oldottátok meg? A gumi nem irritál?
2013. ápr. 7. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Az apáddal együtt lenni??? Vagy a férjedet hívod így? De mi idegenek vagyunk. a dokitól is így kérdeznéd meg?


Édes istenem...

2013. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ovatosan.De nálam nem volt semmi gond,szerencsére és nem is fájt.mi ovszerrel védekeztünk és nem irritál.ja és nekem volt belső varratom is.ne félj!
2013. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úr isten nem kommentálom a másodikat:-) baromi nagy bűnt követtem el hogy apának hívom a párom! Többiek nagyon köszönöm:-)
2013. ápr. 8. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne várj semmi "tökéleteset" ettől az alkalomtól, meg az első néhánytól sem. Szeretettel legyetek egymás iránt, néha akkor is csináld, amikor fáradt vagy, mert igenis feldob. És gyakoroljatok finoman, remélhetőleg újra belejöttök.
2013. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívhatod apának. Ha ketten vagytok. Ez itt egy nyilvános oldal, nem lehetne értelmesen feltenni a kérdést?
2013. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!