Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepesztő injekciót...

Tüszőrepesztő injekciót kaptam ma, vagyok a 16. napon. Ha minden nap együtt vagyunk, az jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem jó ha minden nap együtt vagytok.

Ezt egy urológustól tudom, aki vizsgálta a párom spermáit.


Ha minden napos az együttlét és a párodnak minden nap teljesíteni kell, akkor nem lesznek a kiskatonái elég fürgék, hanem lelassulnak, vagy körbe-körbe "cammognak". És nem találnak célba.

Nekünk azt mondta kell 3-4 nap önmegtartóztatás, hogy tényleg fürgék legyenek a spermák és sikerüljön.

Egyébként mi is filózunk rajta eleget hogy akkor melyik napokon legyünk együtt, melyiken ne. Én legszivesebben minden nap akarnám, mert félek nehogy épp lecsússzunk a peteérésről. De hát.. csak reménykedhetek.


Drukkolok nektek!

2011. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval.Nem a mennyiség számít hanem a minőség szokták mondani.És igen nem szabad minden nap mert a spermiumok minősége romlik és most gyorsnak kell lennie legalább 1-nek:))De hogy melyik napokon azt nem tudom de ne görcsöljetek rá mert ha idegesek vagytok mindketten az is nagyon befolyásoló tényező.
2011. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi az lemaradt hogy sok sikert:)
2011. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csütörtökön 14mm volt a tüszőm. Pénteken este,vasárnap reggel szexeltünk. Vasárnap 17mm volt a tüszőm,de együtt voltunk este és tegnap este is. Ma kaptam injekciót,akkor ma ne legyünk együtt,hanem inkább holnap?

Bár a kiskatonák tudom 72óráig élnek és a tüszőm 36órán belül meg kell repedjen. :)

2011. okt. 11. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a mai estét hagyjátok ki. Holnap meg mindent bele!
2011. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem holnap és holnap után mindenképp. Mert elvileg 36óra után 24órát fogad be a petesejt. Sok szerencsét!
2011. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!