Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2. szülinapi buli hogyan volt...

2. szülinapi buli hogyan volt nálatok? Egy napon jött az összes vendég vagy külön-külön vagy ti mentetek nagyszülőkhöz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenki egyszerre jött. Ez azt jelenti, hogy nálunk az egész család, és a barátnőmék szintén gyerekkel. Anyósék nem jöttek, nem akartak 300 km-t utazni. Mi meg nem tudtunk menni.

A volt férjem, vagyis a lányom apja hét közben jött, akkor köszöntötte fel a kicsit.

2013. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre jöttek. Párom szülei már sajnos nem élnek, így az én szüleim, nagymamám és a nővérem jött hozzánk.
2013. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerre jött mindenki!

Volt ebéd, uzsonna, torta, süti, lufi, sok sok ajándék, fényképeszkedés.

18-an voltunk

2013. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam bulit csinálni.Nincsenek nagyszülők,mi a szűk család ünnepeltünk,a keresztszülők pedig jöttek amikor bejelentették(másik hétvégén)
2013. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!