Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek "elég" 64 fő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "elég" 64 fő egy átlagos tánctérhez? (hogy betöltse, és ne legyen az az érzés, hogy tök üres? )

Figyelt kérdés

Esküvőre próbáltunk kevés embert hívni, hogy beleférjen a költségvetésbe, de viszont azt sem szeretném, ha meg olyan érzés lenne, hogy csak 1-2 ember táncol, akkor nincs az a buli hangulat. Hivjunk még vendégeket?

(Nagy esküvőt szeretnék)



2013. jan. 17. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a tánchoz nagy tér kell, nem tüntetésre mentek :)))

ezért ne hívj meg több embert.

esetleg nézzetek még más helyszínt is.

2013. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy hülye kérdés, már ne haragudj! Mi az, hogy esküvőre próbáltok kevés embert hívni, de nagy esküvőt szeretnétek. Attól nagy egy esküvő, hogy sokan vannak. Tehát vagy sokan vannak, vagy kevesen. Ha sokan vannak nagyobb eséllyel töltik ki a táncteret. Nem értem, ha nincs rá pénz, miért akartok nagyot. Ha kevesen vannak béreljetek kisebb helyet és akkor könnyebben betöltik a teret! Ennyi!
2013. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Csak hogy egy picit a kérdés mögé is nézzen valaki :)

Neked nem tűnik kicsit taplóságnak azért meghívni valakit hogy kitöltse a táncteret? :D

2013. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Eredetileg több embert akartunk hívni, de akkor elkezdtünk gondolkodni a költségeken. Úgyhogy nem pótlék lenne a plusz meghívott, hanem eleve benne volt a bő keretben. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy akinek már van tapasztalata, mi a véleménye, 64 ember betölti-e a teret, vagy nagyon kevésnek tűnik?
2013. jan. 17. 11:10
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindegy mekkora teret tölti be a 64 ember...

Egy stadiont vagy egy étterem kisebb helyiségét.

Hány m2-ről lenne szó?

2013. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

A válasz nyilván attól függ, hogy mekkora az az "átlagos tánctér", amit be kell tölteniük :D Anélkül elég nehéz megjósolni...

De valószínűleg engem vendégként, vagy épp az ifjú pár egyik tagjaként se érdekelne, hogy betöltik-e a teret, nem ezért járnak az emberek esküvőre szerintem.

2013. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

120 fős esküvőn voltam, 8 embernél több nem táncolt a nyitó lassúzást követően, akkor táncolt vagy 20.


Nem garancia a sok ember.


Ha nem jó a zene, vagy olyan a társaság, akkor hidd el, ha 200-an vagytok se fognak táncolni.


Kolléganőmék lányáéknak 25-26 fős esküvője volt, hajnali 5-ig táncolt mindenki.

2013. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Te tényleg egyre nagyobb hülyeséget kérdezel! Mekkora teret kell betölteni????
2013. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha szerinted hülye kérdés, akkor ne válaszolj, segítség kell, nem kritika.

Amúgy nem tudom pontosan mekkora, ezt a képet találtam az étterem honlapján. Itt a fele tánctér látszik kb...az se nagyon...

[link]


7-es, köszi a válaszod, eddig ez volt a legértelmesebb.



Szerencsére a legtöbb vendég inkább "táncolós". :)

2013. jan. 17. 15:54
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Kezdjük az elején.

Nagy esküvő = 200-300 meghívott, vagy több, van, ahol 500 is van, és még vidékről beszélek.

64 fő egy átlagosnál jóval kisebbnek számít. 80-100 fő körül vannak általában.


Teli tánctér: egy zsúfolt tánctér a szabályozás szerint, ami azért jó alap, 4 fő/m2 (0,25m2/fő). Ez a zsúfolt diszkó hangulat.

Társastánc esetén, ami azért nagyobb teret igényel, és esküvőn azért gyakoribb, kb. 3 m2/fő ad egy kényelmesen "tele van" érzést, ezt tánciskolák terem terület/létszám méreteiből jól ki lehet számolni.


Itt jön az a rész, hogy a meghívottak mennyire partiarcok, azaz milyen arányban fognak táncolni, és milyen arányban fognak ülni/dumálni/enni/cigizni/stb. Alapból a fiatalok bulizósak, az öregek meg dumálósak, de láttam már fordítva is.

Innen már remélem látod, hogy a válaszadók miért problémáztak a kérdésfelvetéssel.


Egy példa: mondjuk

64 fő x 3m2 x 25%-os bulihajlandóság = 48 m2

Ha egy átlagos táncteret 80m2-re tippelek, akkor kb. "félig" lesz a tánctér.

2013. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!