Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a Regős családnév...

Szerintetek a Regős családnév után szivatás e a születendő gyermekünknek a Bendegúz keresztnevet adni? ( Indul a bakterház)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik a Bendegúz név :)

ha tényleg olyan csibész, akkor illene is rá!

2013. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha tetszik nektek a Bendegúz név, akkor szerintem nem akkora szívatás. Ma már egyébként sincs annyira a köztudatban az Indul a bakterház szerintem. Még hirtelen én sem vágtam az összefüggést, pedig többször láttam már a filmet.
2013. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zabmester ***** válasza:
Egy-két ember biztos mosolyogna rajta első hallásra, de szerintem nincs ezzel gond.
2013. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha! Ez jópofa! Nekem tetszik. Mire a te gyereked felnő, már csak 1-2 szülő fog emlékezni arra, ki is volt Regős Bendegúz. A mostani gyerekeknek fogalma sem lesz róla. Szerintem szuper név, add bátran!
2013. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nagyon jó ötlet! Meg fogják mosolyogni.. Az én fiam is Bendegúz (8 hónapos).Az emberek 90 %-ának a film jut eszébe róla,és olyan csibész gombócdobálós,rosszcsontot kívánnak nekünk. A másik 10 %-nak pedig a név ősi eredete jut eszébe.
2013. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Én biztos hogy nem adnám, azért ez egy elég híres film, kultusz film úgy is mondhatjuk szóval simán lehet hogy újra fellendül, felkapják, híres lesz meg amúgy is akinek van egy alapműveltsége az megnézi és ismeri (sok sok más filmmel egyetemben).

A Bendegúz névről akárkit megkérdeztünk eddig (nekünk is listán volt de nem ez a vezeték nevünk természetesen) MINDENKI egyből mondta hogy Regős Bendegúz...az idősebbek is ( 50-60) de a velünk egykorúak (26-28-30 körül) is...Így letettünk róla (nekem nem is volt szimpatikus amúgy az a kisfiú az nekem már a pofátlanul rossz és egyáltalán nem a cukin csintalan kategória:)) de ez már egyéni dolog nem tartozik annyira ide) .

2013. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nagyon tetszik a Bendegúz név, de férjem megvétózta.

Én Regős Bendegúzt is simán adnék, nincs benne semmi rossz.

2013. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Amikor elkezdtem olvasnia kérdést, azt hittem a Regős vagy Regő utónév lesz a kérdés :). Mármint Regős Regős, na ez tényleg kitolás lenne.


Én nem adnám a Bendegúzt ehhez a vezetéknévhez (pont a film miatt), esetleg a Bende-t. De nagyon sok szép férfinév van még!

2013. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem alapból borzasztó a Bendegúz név.
2013. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Bendegúz nagyon felkapott név lett mostanság. Pár év múlva "zsák számra" lesznek ilyen nevű gyerekek. Bocsánat, de nekem a Bendegúzról a "Be ne púzz" szóvicc jut eszembe.
2013. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!