Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan törlőkend...

Tudnátok nekem olyan törlőkendőt ajánlani, aminek olyan az anyaga, mint a Huggies Pure-nak?

Figyelt kérdés
Többféle törlőkendőt kipróbáltam már, de nekem ezek a nyúlós anyagból készültek nem jönnek be. A Huggies-é nagyon tetszett, az olyan volt, mintha erősebb papírzsebkendő lenne, de ugye az már nincs. Találkoztatok már olyannal, ami ahhoz hasonlít?

2013. ápr. 9. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Tescos lila törlőkendő., a régi pampers a zöld.
2013. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is huggies fun voltam,teljesen kivoltam,hogy megszűnt,Sokat próbáltam,alig vártam,hogy elfogyjanak. Aztán vettem az új Gabit(kék zacsis) Nagyon jó,minden szempontból! És nagyon fini az illata is! :)
2013. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, most nekem is Gabi van, de ez is az a nyúlós anyagú.
2013. ápr. 9. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is kivagyok, hogy nincs már a Huggies. Egyenlőre a zöld pampers az, amit hajlandó vagyok használni. Szerintem olyat már sosem találunk, mint a huggies volt:(
2013. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Huggiest és Neogranormont felváltva használtam, az is nagyon jó minőségű, illatú.
2013. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásaitokat. Most Gabi van, előtte Neo-s volt, de az anyagával egyszerűen nem bírok kibékülni. Én nem vagyok egy háklis fajta, de valahogy nem működik úgy a többi törlőkendő, ahogyan akarom. Csak nyúlik, nyúlik...
2013. ápr. 9. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam, azt használtam mindkét gyerköcnél. Hétvégén elfogyott a törlőm a kicsinek (5 hós), és mivel a nagylányom bárányhimlős, nem tudtam, csak a szomszéd Penny Marketbe átugrani kendőért. Vettem egy Baby Time nevű, szerintem saját márkás sensitive törlőkendőt, 80 db volt 455 ft. És basszus, 80%-ban olyan volt, mint a Huggies. Holnaptól 349 ft akcióban, én biztos veszek. Egy csöppet nyúlik csak, de erősebb anyagú, mint az általam eddig próbált kendőt. Még az anyagában is van egy kis minta, mint a Huggies-nál.

Akcióban még jobban megéri, ennyit megér, próbáljátok ki!

2013. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi.
2013. ápr. 10. 11:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma, a Müllerben vettem Huggies törlőkendőt. Ugyanaz a minőség, csomagolás, ami volt.A 4 csomagos kiszerelés 1590,Ft!!!!!
2013. jún. 6. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!