Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves gyerekkel bent maradhat...

3 éves gyerekkel bent maradhatok kórházban?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
miért ne?? ki akadályozna meg benne??
2013. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Légyszíves ne hurrogj le van így is elég bajom. Kislányom péntek óta hány és hasmenése van , ma este voltunk ügyeleten vele, mivel nem akar enni inni és csak fekszik, de az ügyeletes orvos csak a hasmenésre adott neki gyógyszert , amit nem hajlandó meginni és félek,h reggel beküld minket a gyerekorvos.

Nem tudtam, h bent mardhatok e, mert egyedül nem akarom ott hagyni, így is nagy trauma lesz neki.

2013. ápr. 9. 22:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ma már több helyen van ágy is a szülőnek ... régen nem volt, és engem haza akartak küldeni ... mondtam, hogy nem, ez az én gyerekem, itt ülök mellette reggelig (este mentünk be), mondták, hogy azt nem lehet ... mondtam, hogy dehogynem ... reggel meg váltott a feleségem ... nem vitatkoztak az orvosok, viszont éjjel minden kicsit én takargattam, itattam, mert nővér nem jött be ... szóval jól gondoltam, hogy nem hagyom egyedül
2013. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem hurrogtalak le, ne haragudj :)


mi már sajnos 2x voltunk kórházban, egyszer mind a 4-en (2 gyerek és mi egy VIP szobában rota vírussal), meg nemrég a 3 évesünkkel 1 éjszakát voltam bent tüszős mandulával de hazajöttünk, mert nem sok értelme volt maradni. mindegy ez hosszú lenne.

amikor a rotával voltunk bent, ugye mindenki hányt-ment a hasunk kaptunk infúziót, de én azok után azt mondom hogy ha küldenének sem mennénk, mert 1-2 nap után általában javul a helyzet és én ezért nem leszek bent ott mégegyszer 5 -6 napot.

legutóbb mikor beteg volt a kisebbik akkor is acetonos volt a lehellete, tudtam hogy lehet kezd kiszáradni de 2 nap után elmúlt, akkor már ivott. én nem akarom kitenni annak a tortúrának. a kicsi akkor kapott 2 üveg 250 ml infúziót, a nagy pedig 5 üveg 500 ml-t meg 2 db 250 ml-t, +Smecta port de az rettenetes volt....legutóbb nekem azt ajánlották hogy ha megy a hasam, hagyjam.úgy ürül ki a vírus.

jobbulást nektek!!

jó éjt.

2013. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van bent lenni a gyermek 14 éves koráig. Ha ágyat nem is kapsz (általában fizetős az ágy) de széked az lesz.sok helyen megengedik hogy vigyél be matracot vagy kemping ágyat.
2013. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hasam=hasa ezt akartam írni.

amúgy meg a háziorvos kérhetett volna tőled székletmintát, amit itt nálunk be kell vinni az Ántsz-hez, kielemezik és célirányosan kapna rá valamit...Magyar egészségügy....

Ja és mi Nyíregyházán élünk, nem is kicsi város és a gyerekosztály egy fertő...szó szerint.

2013. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bent maradhatsz.
2013. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

persze, mi is most voltunk sajnos kórházba, én nem kérdeztem, hogy maradhatok-e ;)

persze ágyat nem kaptam, az fizetős lett volna, de éjszaka összebújtunk a kicsim ágyában így úgy ahogy elfértünk :)

egyedül a mosakodás volt, vagyis nem volt, azért haza kellett jönnöm, mert a gyerekosztályon felnőtt nem fürödhetett le, volt egy külön felnőtt zuhanyzó, de azt csak este 6-8 között lehetett használni... így mikor a férjem bejött, én hazajöttem egy órára, fürödtem, főztem kávét, teát, csomagoltam kaját és mentem vissza.

ja igen, csak a gyerek kap kaját, vigyél!!! és innivalót is, az sincs!

2013. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jogod van ott lenni, ne hagyd magad bármit is mondanak. A kisfiam 8hetesen került kórházba, a Heim Pál-ba. Ott egyik szülő állandóan bent lehetett széken ülve, de lehetett fizetni az ágyért. Azt kifizettem, és így a felnőtt zuhanyzót is használhattam a folyosón, és háromszor kaptam enni.(ebből a reggeli meg a vacsora elég szerény volt, néha pótolni kellett) Gyors gyógyulást kívánok!
2013. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Törvény szerit jogod van bent lenni (ágyat stb nem biztos, hogy biztosítanak- sőt-, de széken iyesmi bent maradhatsz.
2013. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!