Nemzetközi nevek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Külföldön élünk, és olyan nevet szeretnénk majd adni a gyerekeinknek, ami nemzetközi, tehát külföldön és otthon is használatos, mint pl. a Daniel, Erik, Jennifer, Hannah, stb. Nincs valahol ilyen lista, a nemzetközi nevekről?

Előre is köszi a segítséget!



2013. ápr. 10. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Szerintem külön ilyen lista nincs, de tippeket tudunk adni :)


Nekem első körben az Izabella jutott eszembe, azt majdnem mindenhol ismerik.

2013. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Golan Trevize ***** válasza:
69%

Lista nincs, de ha mondasz konkrét országot, akkor elég sok jó ötletet fogsz kapni.


Egyébként a biblia nevek pl. minden európai országban használatosak.

2013. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ország Amerika, Anglia :)

Előre is köszönöm! Várok mind fiú, mind lány neveket!

Minél többet írtok annál jobb :D

2013. ápr. 10. 15:25
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Liza/Lisa, Léna , isabella, Bella, Daniel, Kate/Kathlin

Még írok ha jut eszembe :)

2013. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Rebecca, Lilly, Vanessa, Emily, Nicole, Rachel, Sophie.


Adam, Robert, Thomas, William, Noel, Peter, Samuel.

2013. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Mi is kulfoldon elunk. 2 fiunk van: Erik Tibor es David Mark.

Ezekbol ugye egyedul a Tibor nem nemzetkozi de mivel egyszeru nev nagyon konnyen kiejtik es leirjak az itteniek, meg sosem irtak el sehol (ferjemet is Tibornak hivjak)

A tobbi meg ugye az Erik, David,Mark mind nemzetkozi. Bar mi direkt Eriknek es Marknak anyakonyveztettuk es nem Eric-nek meg Marc-nak. Direkt valasztottunk mi is nemzetkozi neveket.

Lanynev mindket terhessegem alatt a Viktoria volt. Masodik nevkent tobb lehetoseg is felmerult: Olivia,Diana,Emma,Blanka.

Ezek is mind nemzetkoziek.

Szeretnenk meg harmadik babat ha O is fiu lesz akkor a Benjamin az eselyes. Ez szinten nemzetkozi :)

2013. ápr. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

A Daniel felé hajlok a legjobban. :) Bár mióta megtudtuk, hogy lehet bármilyen nevet adni a gyereknek, akár olyat is, ami otthon nincs, mint például a William, azóta picit elgondolkodtam... :) Ezt az egyik itt élő barátnőmnek mondták otthon a hivatalban, és az ő kisfiuk Aidan lesz :)

2013. ápr. 11. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
4-es vagyok, köszi a lepontozást, tényleg, magyarázzátok már meg légyszi hogy mi rosszat írtam?!
2013. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én zöld kezecskét nyomtam neked, nem tudom ki pontozott le! De egyébként én ilyennel nem is foglalkozom, te se tedd. Én tudom, hogy jót írtam vagy nem, és ennyi :)
2013. ápr. 12. 11:55
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát pukkadjon meg akinek az a legjobb szórakozása hogy lepontozgat mindenkit! :D
2013. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!