Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 az 1-ben babakocsit keresek....

3 az 1-ben babakocsit keresek. Milyet ajánlotok? Esetleg linkelnétek?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2013. ápr. 12. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen árba?
2013. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb. 100.000 Ft.
2013. ápr. 12. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
abc design cobra/mamba??
2013. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Külföldön élek. Nem tudom otthon milyen márkák vannak. És első szülött baba szval nem vagyok otthon benne. Itt kint meg nem igazán van 3 az 1ben. csak vagy autoüléssel vagy mózessel. Nagyon ritka a 3 az 1ben az ára pedig a csillagok között azért kérek tanácsot, hogy otthon kb melyik a legjobb stb.
2013. ápr. 13. 00:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Raf-poll fenix! 70,000.- jó kocsi!
2013. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia !

1. Mindent csak ne rafpol fenixt , ennél szarabb nincsen ! Mi nekünk a 2. séta alkamával ki estek a kerekei , a lányom téli baba a mózesba alig fért bele !

A lányom első baba Januári ! Most Abc Design Cobránk van ! 119 ezerért vettük , de minden pénzt megért ! 3 kerekű babakocsi, az első kereke cserélhető ami azt jelenti , hogy tudsz rátenni , egy gumis kereket , ami jó terepre, és van egy sima ami pedig a hétköznapokra tökéletes ! A mózeskosár tágas , és nagyon kényelmes , nagyon jól párnázott , a tetején egy csíkba a húzat levehető , így a baba szabadon tud nézelődni . A sport rész az dönthető 3 fokozatban , úgy hogy van rajta egy gomb , és az egész sport rész dönthető , sőt még fordítható is ! Nem tudom , hogy merre laktok, mi Olaszországba lakunk , és dolgozunk , itt sincsen olyan babakocsi , amit én akartam az elsőt az a vateráról , a másodikat pedig a Brendon honlapjáról rendeltem !

2013. ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!