Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Picire csukható tili-toli...

Picire csukható tili-toli babakocsit szeretnék, milyet ajánlotok? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

sziasztok! a másfél éves fiam nem nagyon szeret már babakocsizni, de néha kell, hogy haladjunk. olyat szeretnék venni, ami elfér egy picike autó hátsó ülése előtt. semmi extra nem kellene, csak férjen be valahogy.

ilyesmit nézegettem:

[link]

Nektek milyen van? nézegettem neten többfélét, de a méreteket nem mindig írják ki, csak a súlyt.

Köszi, ha válaszoltok!


2010. márc. 20. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanilyen -babakocsikat árul az Asti kids baba és gyermek ruha hálozat 5 kg 5 fajta szinben van és 4990 ft!
2010. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi! a baj az, hogy nincs ilyen bolt a közelben (nem pesti vagyok) netről meg nem lehet rendelni náluk :(


Valakinek valami más ötlet?

2010. márc. 20. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk ilyen van,a lányom 16 hós.Szerintem kényelmes neki és összecsukva kb.1 méter magas.Szóval biztos elfér.Legalábbis egy Daewoo Matizban elfér.
2010. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.És még annyit hozzátennék,hogy a miénket Anyuék vették 2000 ft-ért akciósan vmelyik hipermarketben és még mintás is.De még pár hónapja.
2010. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismét utolsó vagyok.Megnéztem az adatait,ott van a méret is.Nézd meg.
2010. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanilyen van, csak már kinőtt belőle egy gyerkőc, kopottabb az anyaga, de nagyon jó!
2010. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! aranyosak vagytok!
2010. márc. 21. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!