Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen gyakran...

Anyukák, milyen gyakran találkoztok a családotokkal (szüleitekkel elsősorban)? Ti mentek, vagy ők jönnek? Milyen a viszony?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mi megyünk,havonta 1x. Nagyon jó a kapcsolatunk a szüleimmel,Anyummal mindennap beszélek telefonon. Párom anyja viszont minden héten beugrik hozzánk,elég közel lakik,de se a párom részéről se részemről nincs túl jó kapcsolat Vele.Hozzá évente 1x megyünk.
2013. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az első kérdésem az lenne, hogy egy bizonyos népcsoporthoz tartozik-e?

aztán ha igen, nem lenne több kérdésem, ha nem, akkor a 'pasija' az-e.

Ha az sem, akkor csak arra tudok következtetni, hogy nagyon elhanyagolták gyerekkorában, esetleg árva

2013. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
2-es vagyok, nem tudom, hogy került ide a válaszom, egy másik kérdésre akartam válaszolni... :/
2013. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es! Gondolom a válaszodat nem ide szántad.
2013. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám közel lakik, sokat megyünk hozzá. Naponta-két naponta arra járunk, nagyon jóban vagyunk, párom is szereti anyukámat.

A férjem szüleivel kb. havonta egyszer találkozunk, ők messzebb laknak, és mindig mi megyünk. Ők évente kb. 1x jönnek. De velük is jóban vagyunk amúgy.

2013. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hetente 2-szer 3-szor biztosan találkozunk anyósomékkal,közel laknak.Mi is megyünk,ők is jönnek.A szüleimmel hetente-kéthetente,ők 1 órára laknak tőlünk (kocsival.)Egyszer ők jönnek,egyszer mi megyünk.
2013. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi messze vagyunk és nem is túl jóban. Ők jönnek kb. 3 havonta.
2013. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szüleim 3 utcára laknak így sokat találkozunk mi is megyünk és ők is jönnek.Nagyon jó a kapcsolatunk

Az anyósomékkal is jó a kapcsolatunk ők a szomszéd kisvárosban laknak heti 1x minimum, de általában többször is találkozunk változó hogy kinél.

2013. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a szomszéd házban laknak a szüleim. (3 emeletes társas házra gondoljatok). Nem minden nap találkozunk, de minden nap beszélek velük. Anyukám 2-3 naponta, de van,hogy naponta átugrik. Sokszor hoz ezt azt(kaja nekünk, vagy valamit a babának). Sokat segít. Mi ezért is költöztünk közel, hogy ha bármi van, akkor 2 perc és már itt is van. Meg ha mi megyünk valahová, és a gyerkőcre vigyázni kell, akkor is azonnal megoldható.Nagy segítség!!!

A férjem szüleivel én nem beszélek,mert primitív emberek,meg kb egy putriban laknak, szóval a gyerekemet oda biztos nem vinném. A férjem néha szokott beszélni velük telefonon, de ennyi. Ők nem járnak hozzánk, mi sem hozzájuk, hálistennek!!!!Remélem ez ígyis marad!Nem is hiányoznak az életemből!

2013. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok! Nem cigányokról van szó!Csak szegényekről!
2013. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!