Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác szerelmes egy lányba, azt az illető lány érzi? Gondolok itt arra az esetre mikor a két fél között egyébként nincs szerelmi viszony. (Elsősorban Lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:

én minden lányba szerelmes vagyok akivel beszélek és tetszik, de nem láttam hogy bárki észrevette volna :S

F17 (csókszűz)

2011. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát igen,észre lehet venni nem is kicsit (: egyik barátom kicsit érzett csak többet (még) de egyből észrevettem.Máshogy beszélt velem,máshogy nézett rám,máshogy kezelt stb. nagyon könnyen észre lehet venni az ilyet (:
2011. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ahha, értem... és köszi a válaszokat :)
2011. aug. 4. 21:28
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez zavaró?
2011. aug. 6. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ a lány mit érez iránta.Ha szereti akkor nem,de ha csak barátságot szeretne,akkor igen.DE a lány nem biztos hogy csak barátságot szeretne ha azt mutatja,arra figyelj az apróbb jelekre hogy reagál.
2011. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot :)
2011. aug. 7. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem néha csak a kettőnk közti (baráti, munkatársi, osztálytársi, stb) kapcsolat megszakadása után esik le...
2011. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ez attól függ!Valakinél észrelehet valakinél meg nem attól függ h h mutatod ki!
2011. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyü észrevenni , de ezt töbször köll hogy észrevegye, mert lehet megtévesztő is.Bár szerintem néha jobb volna ha nem lehetne észerevenni.
2011. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!