Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák, hogy lett...

Fiatal anyukák, hogy lett saját lakásotok?

Figyelt kérdés

Sok ilyen jellegű kérdést olvasok, hogy 17-23 évesen teherbe esik valaki, de van már saját lakása.


Honnan, hogyan?


2013. ápr. 13. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Apukám nem használt lakását,újítottuk fel,tettük rendbe,és most itt lakunk.Szerintem a mai világba hacsak nem milliomos az ember családja vagy örököl vagy a családnak van egy plusz háza,lakása,vagy albérlet,ritka ha ilyen fiatalon van saját lakása az embernek.23L
2013. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Kb 17 éves voltam, amikor anyukám megvett egy lakást az utcánkban. (Ikerház)

Nagyon-nagyon ár alatt volt. Aztán amikor volt pénze, akkor felújította. Szépen apránként, évek alatt. 19 múltam, amikor odaköltöztem, és én tartottam fent, mert levelezőn jártam főiskolára, mellette dolgoztam főállásban.

2013. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A párommal sikerült összegyűjtenünk egy bizonyos összegű önerőt,így kaptunk hitelt,és megvettük a lakást.

Csak így ment,mert mi sem vagyunk milliomosok...

2013. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
22 Évesen örököltem a szüleim után.
2013. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!