Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjátok meg az együtta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg az együttalvásokat, ha nincs saját lakásotok?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátnőmmel egy városban élünk, tehát egyikünknek sincs saját lakása, albérlete, mindketten még a szüleinkkel lakunk együtt. Természetesen egyikünk sem szeretné túlzásba vinni a szülők "zavarását", viszont szeretnénk olykor-olykor együttlenni.

Arra vagyok kíváncsi, hogy más hogyan oldja meg ezt a helyzetet...


Köszi!

(24/F, barátnőm 21/L)


2011. aug. 31. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

jóval 18 felett nem mérvadó ez a gond. ha van saját szobátok, az együtt alvás TERMÉSZETES.

tessék a szülőknek elfogadni a gyerekük párját.

2011. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szüleitek is elkezdték valahogy, nem gondolod? Az hogy néha néha ott maradsz, ott alszol náluk, az nem jelenthet gondot, ha ki jössz az őseivel és Ő is ki jön a tiéiddel. Meglehet ezt beszélni is. Lehet felváltva. Hogy egyszer Te alszol ott egyszer meg Ő nálad. Ha nem viszitek túlzásba nem lehet belőle gond.
2011. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem, ha normálisak a szülők, akkor nem probléma, ha otthon vagytok együtt. Huszonévesen szerintem már nincs mit félteniük rajtatok, és ha nem vagytok túl hangosak, akkor nemhiszem, hogy zavarná őket, szerintem ők is úgy gondolkodnak majd, hogy inkább itt, mint valami undórító dzsuvás mosdóban, vagy a parkban, vagy sorolhatnám az alternatívákat...
2011. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hangtompító legyen a szobafalaiban
2011. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg merem kockáztatni, hogy ma a 18-25 év közötti fiataloknak nincs saját lakása és mivel ebben a korban már természetes, hogy az embernek van valakije, nem értem, hogy szülőknek ez miért okoz problémát, pláne ha van saját szobája. Igaza van egy korábbinak, a szülők is elkezdték valahol, így nehogy már ezen akadjanak ki.
2011. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nálunk megengedett. :) nem minden nap, de hetente 4x együtt alszunk. nekem van saját szobám és barátom külön lakásban él a szülei mellett. Nagyok vagytok már. :) a Szüleitek egy idő után majd megszokják, nekik is el kellett valahogy kezdeniük! :-) 18/L barátom 21/F
2011. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt csinálok a saját szobámban amit akarok. Ha akar akkor fent alszik nálam.Nem zavar senkit sem
2011. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyáméknak szólok hogy nálam alszik a barátnőm, és türtőztessék magukat. (Nem kérem őket, hanem kijelentem)

Barátnőmnek meg mondom hogy csavarja le a hangerejét. Így szépen elvagyunk mi is, meg ők is.


Elején bejárt hozzánk anyu, így hirtelen benyitott, de miután látta hogy nincs keresni valója itt kiment..

2011. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!