Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A te 6 éves lányod is flemásko...

A te 6 éves lányod is flemáskodik és visszafelesel?

Figyelt kérdés
hogyan kezeled?
2013. ápr. 13. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem a 13-éves lányom csinálja ezt. Szerintem két nagy pofon kellene nekik csak sajnos, az anyai szív nem engedi. De hamarosan eljutok oda,hogy tényleg felpofozom, mert már nagyon kivagyok.
2013. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
két pofon oszt cső
2013. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha kapna két pofont akkor többet nem feleselne és flegmáskodna. A pofonba meg nem hal bele úgysem. Hidd el nincs más módszer.
2013. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hirtelen eszembe jutott néhány dolog:

Ne az arcát üsd! Inkább a fenekén csattanjon a kezed. Ezt még nekem a dédanyám mondta.

A másik meg, hogy amikor az enyém volt 7 éves és irdatlan rossz, gonosz volt, és már suhant a kezem, akkor kijelentette, hogy "Nem mersz megütni, mert feljelentelek." Tényleg nem ütöttem a kezemmel, fenékbe rúgtam picim. Most 10 év múlva nevetünk rajta, de akkor azt hittem, hogy nemhogy megütöm, darabokra szedem egy kiskanállal.

De az én tapasztalatom alapján hatásosabb egy kiadós ordibálás vagy az, hogyha pl. otthon csinál vmi rosszat akkor büntetésként nem veszel róla és a kívánságairól tudomást. Pl nem baj, ha a vacsoránál lemarad a felvágott a vajaskenyérről.

2013. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne is arcra,hanem a szájára üss,vagy a fenekére.
2013. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!