Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik név szebb?...

Szerintetek melyik név szebb? Indokoljátok is meg hogy miért. Amira, Liliána, Stefánia (Stefi) Emilia, Mirabel,

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Emília. Mert ritka, különleges, de nem elszállt eszement nev.
2013. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Ami tetszik az az Emilia, mert önmagában is jó és becézni is jól lehet.

Amira nem tetszik, mert hát nem tudom..."Amira, amire kettőt számolok." Mindegy.

Liliána oké, bár nagyon-nagyon sok Lilit ismerek, és bár nincs bajom a tömegnevekkel, csak én nem adnám most.

Stefánia nem tetszik, nekem túl komolykodó, Stefi elmegy.

Mirabel, ez nekem mesenév, mint az Ariel.

2013. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Amira a legszebb ezek közül. Elegáns, nőies, szép és ritka. Liliána azért nem tetszik, mert most mindenki Lili és Lilien neveket ad a babájának, ráadásul az -ána végződés nekem nem szép. Stefánia szerintem nem elegáns, de ez is szubjektív ám.:) Emília szép, szimpatikus is. Mirabel idegen számomra, kicsit gőgös személyiség jut róla eszembe.

De hangsúlyozom, ez mind az én egyéni ízlésemet tükrözi, nem a nevekről mond bármit is.

2013. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Emília!

Nekem a többi erősen Dél-Amerikai szappanoperára hajaz,a Stefánia még elmenne,bár inkább idősebb nőnek tudnám elképzelni!

2013. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Emília talán, ennek tetszik legjobban a hangzása. Illetve a Lili tetszene legjobban, de Liliánaként nem. Amira nem tetszik, inkább Amina. Stefánia így olyan túl komoly, öreges, de a Stefi viszont tetszik! Mirabel fura, nem adnám, akkor meg inkább Mira.
2013. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Emilia, mert még ez a legnormálisabb a felsoroltak közül. A Stefániáról a Stefánia cuki jut eszembe, Liliána marha sok szaladgál a játszótéren, Amira és Mirabel szerintem brazil szappanoperás.
2013. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

A Liliána.

ritka,hosszú,jól hangzik,más országokban is működik.

2013. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Stefánia, Emília, Liliána, eztek szépek. Az Amira cigányos, A Mirabel csodaszépet jelent. most képzeld el, ha csúnyácska lesz a kislány...
2013. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Hát, az hogy miért, passz. A Liliána nagyon tetszik, olyan előkelő, de ha becézed, akkor cuki is (Lili, Lilike), az Emília ugyanígy (Emi), mondjuk Mirabell helyett én a Mirabellát favorizálnám. A Stefi nem tetszik, a Stefi baba jut róla eszembe.
2013. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem az ilyen típusú nevek tetszenek, de ha csak ezek közül lehetne választani, akkor Amira vagy Stefánia, esetleg a Mirabel, bár az egy kicsit mesefigurás-desszertes.


Emilia, Liliána nem tetszik hangzásra.

2013. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!