Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen spirál a legmegbízhatób...

Milyen spirál a legmegbízhatóbb? Egyáltalán van közöttük különbség?

Figyelt kérdés
Annyi mindent olvasni ezekről. Sokan a Mirenára esküsznek, de tényleg annyival jobb ez? Nektek milyen van, már ha van? Mennyire vagy megelégedve vele? Volt valami "mellékhatása", amióta fel lett rakva? Mennyi idő után kell cserélni?

2013. ápr. 15. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
az alapbetegségem miatt nálam kizárt minden hormonos dolog, ezért Goldlilly spirálom van 3 éve. Az első 4 hónapban volt valamivel erősebb és hosszabban tartó vérzésem, de nem görcsöltem jobban, mint korábban (7-ről 10 napra nőtt az időtartam). Aztán visszaállt a korábbi mennyiségre és időre is. A második baba születés után 6 hónappal rakattam fel, semmi gondom nem volt még vele, évente egyszer járok vele ellenőrzésre. 10e Ft volt, ez ugye 5 évenként egyszeri kiadás. Mi nagyon szeretjük, nem lehet érezni, hogy van.
2013. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!