Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen játékos feladatokat...

Milyen játékos feladatokat lehet a gyerekeknek adni?

Figyelt kérdés

Au-pair vagyok, az USA területén. 6 gyerekre vigyázok. ( 3 fiú 3 lány a fiuúk: 4, 6, 7 a lányok: 4, 7, 7 évesek), imádok itt lenne de bevallom néha nagyon nehéz. Nemrég jöttem ide, pontosan 1 hónapja. A gyrekek, néha nem hallgatnak rám, tehát amikor mondom nekik hogy csinálják meg a házit , vagy rakjanak rendet a szobájukban, akkor nem mindig csinálják meg. Úgy gondoltam hogy csinálok ilyen játékokat. Pl.: Teszek fel egy plakátot, nevekkel, és mindenki gyűjti a csillagokat (ezeket azután lehet kapni ha csinálnak valami jót (pl.: rendet raknak a szobájukban, vagy jó jegyet hoznak, vagy valami jó dolgot csinálnak.) És ha valakinek kigyűlik 10 db akkor húz egy valamit a zsákból, amibe én cukrot, csokit rejtenék el.

Szerintetek milyen ötlet lenne ez? Tetszene a gyerekeknek? Hogyha vannak még ilyen játékok akkor írjátok le, szivesen kipróbálom őket, meg az ötletekből is tudok újabbakat meríteni :D Előre is köszönöm :)


2013. ápr. 15. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat van 1-2 hibám : * fúik, gyerekek
2013. ápr. 15. 15:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó, de az hogy édességgel jutalmazod őket, azt azért beszéld meg a szülőkkel, mert ne biztos, hogy mindegyik szülő örül neki.
2013. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, megbeszéltem a szülőkkel, de nem nagyon dolgokra kell gondolni itt az USAban olyan csokit vettem ami valami isteni finom, és nem túl nagy (kb mint egy szaloncukor)
2013. ápr. 15. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!