Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen magasak és...

Anyukák! Milyen magasak és hány kilósak vagytok? Változott a testetek a gyermekvállalás miatt? Csípő, mell, bőr stb.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 06:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nekem a bőröm nem olyan feszes a hasamon, és a mellem is megereszkedett kicsit. Két gyermeket hoztam világra császárral. Mindkettő 4 kiló fölötti volt. Összesen 4 évet szoptattam :)168/55 a cm/kg
2013. ápr. 21. 06:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 164/53-54 kiló vagyok. Ennyi voltam szülés előtt is. 3 éve szültem, kb. 10 kilót híztam a terhesség alatt. Nekem szerencsére a hasam, csípőm ugyanolyan, mint volt, viszont a mellem már nem olyan feszes sajnos :(
2013. ápr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én pont mint az első, 168/55, kissé lötty vagyok, mell és has részen, de hát már nem is vagyok fiatal. Ruhában nem látszik.
2013. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok a 4.babámat várom (az elsőt 25 évesen szültem).

A cicim nagy volt és a szoptatások (3x1 év) és fogyások bizony megtették hatásukat. Már elkezdtem gyűjtögetni műtétre, de kopogtatott most nemrég a negyedik baba.:)

Most a cicim megint olyan feszes mint huszonévesen kb. meg persze duplája az eredeti méretének, de tudom hogy ez tiszavirág életű dolog:)) mert szoptatás után nem így fog kinézni.

Súly: hát én első gyerekemnél volta a legrosszabb formámban.

A harmadik után pedig a legjobban, sportoltam/futottam, fogyóztam már vagy 2 éve úgyhogy 177 cm hez 68 kg vagyok/voltam.

Most megint hízok sajna veszélyeztetett vagyok és max addig mozoghatok míg kimegyek a gyerekekkel az udvarra és leülök.

Mell derék csípő nekem első gyerek után 116/88/105 volt szóval katasztrófa, 44 es ruhákat hordtam stb.

Most a harmadik után 96/73/100 és 38 ast hordtam. A hasamon a bőr már sose lesz olyan mint 18 évesen illetve mint írtam a cicimen is nagyon látszik a 3 (3.5) baba meghát a szemem alatt a karikák mivel évek óta nem aludtam egy jót :)

2013. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

178 cm vagyok, átlagban 56-58 kiló. Az első terhességemet 68 kilóval fejeztem be, nem látszik semmi a bőrömön, talán a mellem löttyedt meg egy kicsit, a hasam nagyon szépen visszahúzódott.

Most a második terhességet 59 kilóval kezdtem, 24 hetesen tartok 64-nél. Eddig nem változott semmi, de állandóan viszket a hasam és nagyon száraz (hiába kenegetem). Félek, hogy ezúttal meg fog repedni.

Csípőm az maradt a régi.

2013. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok, 170 cm és sajna 106 kiló, 11 hetes terhes és van egy 13 hónaposom. Vele 108 kilóval kezdtem és 110-el fejeztem be. Nem vagyok jó formában sajnos. Soha nem is voltam. Célom a 85 kg. Nekem az elég lenne, de azzal még várni kell egy keveset, most az a cél, hogy ne hízzak megint 2 kilónál többet a terhesség alatt.
2013. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90 kiló vagyok és 168 cm. 30 kilót híztam a terhesség alatt, amiből 25 még mindig rajtam van. Kövér vagyok, lóg a hasam és a fenekem is löttyedt. Terhességi csíkjaim lettek a hasamon mindenhol, a mellemen, a fenekemen, a csípőmön. Pattanásos lett a mellkasom, hátam. A mellem lóg, nem húzódott vissza a bimbóudvar sem, pedig nem tudtam szoptatni 1 hónapnál többet. 1 gyermekem van.
2013. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

168 cm vagyok és 48 kiló.

58 kilóval mentem szülni,ennek 3,5 hónapja.

Mára ismét 48 kiló vagyok.Még szoptatok.

A csípőm eléggé kiszélesedett,ugyanis hiába vagyok ugyan annyi kiló, a régi nadrágjaim nem jönnek rám a csipőm miatt.

A bőrömmel nincs gond,ugyan olyan mint volt.Talán a hasamon kicsit plöttyedtebb,de majd gyúrok rá :D

2013. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37 évesen szültem, 175 cm, 55 kg voltam a terhesség előtt, 68 szüléskor, 3 hetes volt a baba, nem hitték el, hogy én szültem. 1 éves, még szoptatom, 54 kg vagyok. Nem löttyedt a bőröm.
2013. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok, 180cm, 68 Kg - 2 éven belül szültem 2 kislányt , 3 hónapja a másodikat... igazából súlyban 2 kg-al vagyok több mint előtte, a hasam picit puhább , de szerencsére nem striás , pici melleim vannak ,így az nem változott ( illetve még szoptatok) , viszont ami nagyon zavar az a csípőmön lévő kis "kapaszkodó" (párom így hívja :) ) , és a popsimon a narancsbőr - vagyok a bajba, hogy mit vegyek fel most, hogy beköszöntött a jóidő :( messze nem vészes ahogy kinézek, sőt, ruhában határozottan jó a tükörkép, de engem ez a kicsi is zavar.
2013. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!