Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Jané babakocsi spanyol...

A Jané babakocsi spanyol márka? Hogy kell kiejteni a nevét? Tényleg jó (mert marha drágák újonnan is használtan is)?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hané-nak kell ejteni, és annyira nem voltam elájulva sem a carreratól, sem a nomadtól,seem a powertwintől...

A huzatuk izzadós, műanyagszerű, a kerekek iszonyat gyersan kopnak :(

A hálójuk első pici terhelésnél leszakad(és nem 10 kg alatt, csak a baba cucc volt benne)

2013. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg?? nahát...akkor tényleg spanyol ezekszerint. De miért ilyen drágák akkor...
2013. ápr. 24. 14:29
 3/4 Disi ***** válasza:
100%
Nekünk Carrera van és imádom. Eszméletlen könnyű, nagyon jól lehet vele közlekedni. Nekünk is egy ismerős ajánlotta, ő az első gyereknél másfajtát vett, de nagyon sokat szenvedett vele, ezért a 2.-nál kikötötte hogy csak ezt hajlandó használni. Én annak idején vaterán találtam vadiújat, hordozóval, szúnyoghálóval, esővédővel, lábzsákkal 90e ft-ot fizettem érte. Nagyon könnyű lecserélni a sportrészt és a hordozót. A miénknek csak a háttámlája műanyaghuzatos, az ülőrész lecipzárazható és mosható. Nekünk nem koptak el a kerekek sem pedig 22. hónapja használjuk, külön sportkocsit nem is vettünl. Nincs összehasonlítàsi alapom, mert nem volt másik kocsink, de csak jó tapasztalataim vannak.
2013. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekünk Jané Slalom Pro kocsink volt. Egyszerűen imádtam! Használtan vettem egy vagyonért, de megérte. Hordozó, hatalmas autóba köthető mózes, sportrész volt hozzá. Amit utáltam, hogy a sport huzatát nem lehetett leszedni, hanem a "merevített" résszel együtt lehetett csak mosni-kádban :( De talán az újabb modelleknél már megcsinálták lecipzározhatóra. Erdőben, hepe-hupán tologattuk, bírta a strapát, helyben fordul, nekünk a kerekeknek semmi baja nem volt (felfújható, hatalmas kerekei voltak), ja, és a Slalom htránya még, hogy mivel 3 kerekű, a tolókar nem átfordítható. Ez a két "hiba" ellen ezer jót tudnék felhozni, szóval én ajánlom nagyon :)
2014. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!