Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fog ez az érzés változni...

Fog ez az érzés változni bennem? Terhes vagyok és ma tudtam meg hogy kisfiam lessz én már az elejétöl kezdve lányt szeredtem volna és ma amikor mondta az orvosom hogy fiam lesz nagy csalodást éreztem tudom nem lett volna szabad

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 06:24
 1/10 petera6 ***** válasza:

Két ilyen eset volt a közelemben:

Egyik nő csak pár percig óráig "sajnálta", hogy fiú lesz a második baba is. Onnantól imádja, persze örült volna egy kislánynak, de nem rossz érzéssel gondol erre az egészre, imádja a fiait.

Másik nő elkeseredés, most 11 hónapos a baba, és már azt is kijelentette, hogy ugyan két gyereket terveztek, de ha a második is fiú lesz, tuti bevállal még egyet, hátha az lány. Nincs jogom ítélkezni, de nekem ez már gáz kategória.


Megértem, hogy a legtöbb nőben van preferált nem, de az első meghökkenés után azért csak azt tartom természetesnek, hogy a benne fejlődő babát szereti meg, nemtől függetlenül.


Én pl elsőre inkább fiút tudtam volna elképzelni, de amikor a 12. héten elég egyértelműen mondta a szonográfus, hogy kislány, totál átállítódott az agyam. Mentünk a 16. héten uh-ra, és kész lettem volna, ha a lányomból fiú válik :D Mindegy milyen nemű, mert a lényeg, hogy a tiétek! Nagyon édeske lesz, ha fiú, ha lány.

2013. ápr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok. 31 hetesen. Imadom mar most a fiamat, de mikor meglatok egy édes kiscsajt, nincs hogy nem jut eszembe, hogy én csak lànyt tudtam magam melllé elkepzelni.

Kivàncsian vàrom, hogy milyen lesz fiúval játszani, fiút nevelni.

Kìvànom, hogy mindkettőnk bőre alá bújjon be a pici fiúnk és egyszer elgondolkozzunk, hogy milyen butasàgon is gondolkodtunk pàr hónapja

2013. ápr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos, h fog. Én ugyanìgy éreztem, bár nekem az első lány, másodjára is lányt szerettem volna, biztosra éreztem is, az lesz. 18 hetesen kiderült, h ő kisfiú, akkor csalòdott voltam, de pár nap alatt ez elmúlt ez az érzés. Azòta már 2 éves a csepp fiam, imádom, h fiú lett. Tényleg teljesen mindegy, h mi, csak egészséges legyen. Tudom, h közhely, de ìgy van. :)
2013. ápr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 petera6 ***** válasza:

Amúgy ajánlom olvasásra,az "Örülj, hogy fiú" könyvet :) Annyira jó az.

Hidd el, a kisfiúk pont annyira édesek, kedvesek, bújósak, mint a kislányok. Nekem öcséim vannak, a nagyobbik most 13 éves, és még mindig idejön hozzám bújni, és mondja, hogy mennyire szeret :) A 11 éves is csinálja, csak ő picit visszahúzódóbb, csak halkan mondja :) (én is szerettem volna húgot, mert bátyám már volt, de az öcséim tökéletes kistesók)

2013. ápr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam anno, mikor kiderült, hogy kisfiunk lesz. Most 10,5 hónapos a fiam és nem adnám 100 lányért sem. Hidd el, a kisfiúk ugyanolyan bújósak és édesek, de közben igazi vagány kispasik is.
2013. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kislányt szerettem volna,de valahogy éreztem hogy mégis Kisfiú lesz,és a 19.héten be is igazolódott a gyanúnk!Egy nagyon pici ideig volt rajtam az hogy én lányt szerettem volna,aztán el is műlt. :-D Én azzal voltam,hogy majd a lányomat tudom öltöztetni szép rucikba,megcsináljuk a haját....,el sem hittem akkor még,hogy ezeket Fiúval is meg lehet csinálni!De meg lehet,olyan vagányul fel lehet őt is öltöztetni,hogy a Mamák esze majd megàll. :-D És persze majd,ha picit nagyobb lesz a haját is bezselézem. :-D Ami még jobb,hogy egy Fiúnak szerintem sokkal könnyebb az Élet!

Most 8hónapos az én Marcikám,de már el sem tudom képzelni hogy milyen lenne a Kisfiam nélkül,tiszta szerelmes vagyok belé. :-D Mindenki azt mondja,hogy másabb sokkal Fiús Anyukának lenni.Remélem majd megtudom mire értik,és lesz egy Kislányom is. :-D

2013. ápr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem van mar egy Fiam, en a masodikra is mindenkepp fiut szeretnek. En rosszul vagyok a lany gondolatatol de csak azert mert ismerosoknel ahol egy fiu egy lany van ott megy a gyilkolaszas.

Noverem is azt mondta addig szul mig lanya nem lesz.

En oszinten, eloszor biztos nem orulnek. Fiamra 28 hetig lanyt mondtAk a gondolattol is rosszul voltam es csalodottsagot ereztem (erre a vilagra en nem szivesen szulnek lanyt) mikor megtudtam hogy fiu napokig vigyorogtam. Most 12 hetes vagyok Fiut akarok de a lenyeg hogy egeszseges legyen. Most nem is akarok rakerdezni a nemere. Legyen meglepi. Elsosorban legyen egeszseges, a neme masodlagos, de tenyleg inkabb fiut akarok.

2013. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7. Vagyok.


Bujos a fiu is es rafinalt. Ha szolok a Fiamnak hogy gyere pakolni mert mi ez a kupi mar szol hogy anya puszit! 3 eves de tudja hogy kell levenni a labamrol. Ugy alszik el csak ha minden este adunk neki puszit es elmondjuk mennyire szeretjuk. Ahogy mondom neki hogy nagyon szeret anya mar karolja a nyakam es olyan erovel szorit hogy levego is alig jon... Olyan puszit ad hogy megmarad a nyoma neha olyat cuppan. Es onmagatol szalad erte, nem hivom vagy kerem.

2013. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
El fog mulni ,fiut is lehet szeretni,nekem is van belöle 2 ,mind bujos,szeretni valo.
2013. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is inkább lányt szerettem volna, de a 14.héten kiderült a 4D uh-on, hogy kisfiú. a párom szerint látszódott a csalódottság az arcomon... de gyorsan átáltam fiús anyuka üzemmódra :)))

amióta megszületett, ő az én "kisszerelmem". 10,5 hónapos, de egyszerre vagány kis pasi és bújós is.

és lehet, hogy közhely, de a lényeg, hogy egészséges legyen!!!

2013. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!