Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek én még...

Szerintetek lehetek én még szerelmes, boldog 2 kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Tudom nem épp szeretitek az ilyen jellegű kérdéseket hisz a picim még csak 13 hónapos ne ez legyen már a legnagyobb gondom az életben....,de sajnos eléggé megkeseríti ez az életemet tényleg.A párommal már nagyon rosz a kapcsolatunk,nem is beszélgetünk,semmi.Igaz sokat dolgozik tényleg,de könyörgöm nem ő az egyetlen apuka a világon aki ennyit dolgozik,mégis lehetne a gyerekeire egy kis ideje.Semmit nem foglalkozik velük se meg velem se.Azt se tudom milyen lehet egy boldog normális családi élet akik hétvégén esetleg elmennek együtt valahova.Az éán párom hétvégén a saját szórakozását részesíti előnyben.Horgászik.Muszáj kikapcsolódnia ezt mondja,velünk nem lehet elmenni játszóra vagy akár állatkertbe vagy mittom én.Menjünk el vele akkor együtt lehetünk mondja ő.Van,hogy megyünk is,mert oké tényleg szép hely agyerekek is jól érzik magukat csak....ne nyúlj a bothoz,menj már onnan,mit csinálsz már megint....ez megy tőle végig.Tök happy úgy az egész.

Mostanában állandóan azt álmodom,hogy szerelmes vagyok valakibe és olyan jó érzés,utálok felkelni.2 gyerekkel találhatok én még valakit?Meg,hogyan?Olyan esélytelennek látom :(

Köszönöm ha valaki végig olvassa és válaszol rá valamit.


2013. ápr. 25. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom... és amiről írsz, az tényleg fontos.


Először is azt kéne eldönteni, hogy akkor valóban lezártad a dolgot a férjeddel, vele már semmiképp se kezdenéd újra? Lemondtál arról, hogy még tudtok együtt változtatni? Nem szereted már egyáltalán?


Ezeket kell nagyon alaposan átgondolni. Sőt, akár vele együtt is gondolkodhatsz. Engedd el úgy a következő horgászatra, hogy elmondod neki, amit fentebb írtál. Persze az álmokat hagyd ki, normálisan mondd el neki, hogy számodra mi hiányzik a kapcsolatból, és kérd meg, hogy horgászás közben gondolkodjon el rajta, mit csinálhatna esetleg másképp, mint férj és apa. Azon is gondolkodjon, te mit rontottál el esetleg, és mondja is meg szépen, de őszintén. Utána vessétek össze a gondolataitokat, érzéseiteket.

Az eredmény függvényében vagy újra megpróbáljátok (ha akarjátok), vagy meg kell beszélni, hogyan búcsúztok el egymástól...

kívánom, hogy inkább az előbbire kerüljön sor.

Kitartást, sok erőt kívánok!

2013. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én valahogy megpróbálnám fellendíteni a kapcsolatot. Szerintem ellaposodott, ez a probléma. Próbáld hétvégén pár órára nagymamára rábízni a gyereket és menjetek el kettesben vacsorázni vagy moziba. Ez esti program, nem ütközik a horgászatba. :) A szerelem érzését próbálnám visszacsalogatni.

Persze lenne esélyed új szerelemre, mint bárki másnak. De egy idő után az újnál is rájönnél, hogy ő is csak büdöset sz@rik... Bocs a csúnya megfogalmazásért. :)

2013. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül.... elviselhetetlen?
2013. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!