Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állítható magasságú fa rácsos...

Állítható magasságú fa rácsos járóka újszülött babámnak!? Ti használtok? Szerintetek megéri? Milyet vennétek? Görgős vagy fix "talpú",100x100-as vagy 120x120-as?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi használtuk, szerettem, második babánál is fogjuk. 120x120-as (ha van hozzá hely érdemes a nagyobbat venni), görgős (praktikusabb), azt hiszem innen vettük: www.fajaroka.hu , 25 ezer ft volt.
2013. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És mit tettél a babád alá, amíg pici volt? Gondolom ezeknek elég kemény az alja!? A görgőket lehet biztonságosan fixálni?

Hely az van! Akkor a kettő közül valamelyik jó is lenne!

Szerinted? Ilyesmi a tiéd is?


[link]


[link]

2013. ápr. 25. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló van. 6 hetes kortól használjuk. Lehetett volna hamarabb is, de akkor vettük meg. Nagyon szeretem én is és a baba is. Napközben ott alszik. Játszani is szokott benne, szereti is, de én már azért ha ébren van ritkábban teszem bele, mert már nálunk a kúszás, mászás van napirenden.

Járókabetét van benne, olyasmi, mint ami a 2. képen van.

2013. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Igazából mi nem használtuk még újszülött korában, mert akkor vagy a kiságyában aludt, vagy a mózesben, olyan 5 hós lehetett mikor elkezdtük használni, akkor ő már fordult hasra, nézelődött. De szerintem újszülöttként sem raknék alá nagyon semmit, max. egy nagyon-nagyon vékony, max. 1 cm-s szivacsot, mert a baba gerincének az a jó ha kemény felületen fekszik. (A mi mózesünk is totál kemény aljú és egy kb. ilyen vastag szivacs van rajta.)
2013. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár én soha nem használtam járókát, de szintén a nagyobbra és görgősre szavaznék. És nem kell túl puhának lennie.
2013. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A járókabetét nem túl vastag, attól még keményen fekszik. Kb. olyan, mint a kiságynál a rácsvédő, de nemcsak körbe megy, hanem az alján is van. Szerintem kell bele, én nem szívesen használtam volna anélkül.
2013. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

100*100-as fa görgős, állítható magasságú, összecsukható járókánk volt. Alján szivacsbetét, azon járókabetét (oldala és alja is volt összevarrva, mosható szuper)nagyon szerettük, mi jól ki tudtuk használni.


- összecsukható: könnyebb a szállítása, vagy ha már nem kell és nem tudod azonnal eladni kisebb helyet foglal

- állítható magasságú: eleinte a legmagasabb pozícióban volt, majd ahogy a gyerek mászott-majd felállt egyre lejjebb raktuk, nem esett ki

- fa: jól tudott kapaszkodni, kilátni, stabil

- görgős: könnyebb a takarítás alatta is, és a görgők fékezhetőek

- betét: nem kemény, könnyű tisztán tartani, de mégsem hideg


Ilyen járókánk volt cseresznye színben: [link]


Ilyen ágyunk van cseresznye színben:

[link]


Tulajdonképpen komplett baba-gyerekszoba innen lett berendezve. Gyönyörű még most is, pedig már 4 éves lesz a "kicsi". A járókát eladtam, az ágyat átalakítottuk.

2013. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!