Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babakocsit érdemes...

Milyen babakocsit érdemes venni első újszülött májusi babámnak? Ötletek, tanácsok?

Figyelt kérdés
Én újat szeretnék, minőségileg a jobb fajták közül, max olyan 80.000ft körül, amit a baba csecsemő korától egészen addig tudnánk használni, amíg igénye van a kocsira! Szerintetek találunk ilyet?
2013. ápr. 4. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

újat a jobb minőségből nem kapsz 80-ért mág magát a kocsit sem adják oda ennyiért+mózes esetleg hordozó, minimum 120.000

Abc desing 3 tech van már 119000-ért kompletten

2013. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Lehet venni normálisat is olcsón nem tudom minek 120e kiadni egy babakocsiért! Nyugodtan néz szét mindenfelé és nézd meg melyik tetszik aztán várj és keresgélj mikor lesz akcióban! A minőségi babakocsit is lehet olcsóbban venni! Semmi értelme ennyi pénzt kiadni érte ennyire úgysem fogod kihasználni esetleg csak ha 3-4 gyereket szeretnél!
2013. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jobb minőséget nem kapsz ennyiért. 120ezernél kezdődnek a jobbak. Egyébként szerintem mindenki saját bőrén tapasztal, lehet, hogy egyik babakocsi nagyon bejön sok embernek, de pont neked nem. Olyat válassz, ami a te igényeidnek megfelel.
2013. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

gondolom már járod a bababoltokat :)

nézz szét, kérdezősködj az eladóktól.


olyat keress, amire lehet tenni babahordót/mózest, de később sportkocsiként is tudod használni.

a nagyobb kerekűek jobban használhatóak rossz terepviszonyok közt, de a masszivitásnak hátránya, hogy nehezebb (8-10kg)

ha több gyerkőcöt terveztek, akkor unisex legyen :)

ami hasznos egy babakocsin: karfa,mamatálca, nagy (állítható) kupola, bevásárlókosár, 5 pontos biztonsági öv, levehető (mosható) huzat, kis zseb a kupolán, kukucskáló, lábzsák, esővédő fólia, pelenkázótáska


ja, és kérdezz rá a garanciára a biztonség kedvéért! hány év;hova kell vinned ha baja van(ahol vetted/gyártóhoz/szervízbe);lehet-e hozzá Mo-n alkatrészt kapni...


kb a gyermek 2 éves koráig fogjátok használni a kocsit, úgyhogy lehet, hogy kicsit többe fog kerülni, mint 80eFt

2013. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 tec-et most láttam akciósan 99.000ft-rt
2013. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ennyiért nem kapsz jót. Én egyébként a graco símbiot ajánlom, fiam májusban lesz 2 mi ezt vettük neki és imádtuk.
2013. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor átfogalmazom! Középkategóriás kocsit ennyi pénzért milyet érdemes megvenni? 130.000ft-unk sajnos nincs hiper-szuper babakocsira!

Azért köszönöm az eddigi válaszokat! :-)

2013. ápr. 4. 12:55
 8/11 kabymaci ***** válasza:

Hihetetlen hogy vannak akik ennyi pénzt adnak egy babakocsiért :) mi láttunk nagyon jókat már 30-40 ezer ft-ért.Csak nézelődni kell [link]

Mi valami ehez hasonlót szeretnénk.

2013. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A neten láttam babakocsikat 35-40.000,- körül, érdekes módon a bababizományiban is ennyibe kerülnek, én ott vettem. Ok., ott az ember haszna is. Teljesen megfelel, pedig többre is fussa.

Négykerekűt vegyél, mert amikor felléptetsz a járda szélén, ne billenjen ki a kocsi az első kerekein. Az elsők bolygósak legyenek, hidd el, több a járdahiba, mint gondolnád. Lehessen vagy átfordítani a tolókart, v az ülés kétirányú lehessen, nyáron, vakító napsütésben fontos. Az én picikém kék szemű, és ki kellett bélelnem sötét anyaggal a narancs színű kocsinak a kupoláját, mert szinte káprázott a szeme abban a tavalyi kora nyári fehér fényben. Vettem neki UV-s napernyőt, Veszprémben 3950-ért, sötét színűt. Metropolois Top Riderünk van, alul fantasztikus nagy a pakoló rész. Apa választotta, ő egyből látta műszakilag :), melyik lenne a jobb.

2013. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A jobb fajtát kérdezted.

Baby merc-et, Baby luxe-ot, Raf pol meg ehhez hasonlókat ne vegyél, mert sajnálni fogod a pénzt.

Ami még úgy ahogy az az Espiro, árban is akörül van,de inkább gyűjts rá 2 hónapig még és vegyél jobbat

5 gyerekem van,hidd el, tudom miről beszélek!

2013. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!