Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2. trimeszterben mennyire...

2. trimeszterben mennyire szabad fürdeni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy strandon!Természetesen nem termálvízben, hanem mondjuk 30 fokos sima vízben!

2013. ápr. 26. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem megyek várandósan strandra, ha mennék fürdeni akkor sem fürdenék. Vannak kivételek, sokan, tudom, de én ilyen vagyok. Félek a felszálló fertőzésektől, és nem terhesen sem szerettem áztatni magam mások fürdővizében, főleg nem a langyos ülőfürdőkben más izzadó, ki tudja milyen emberekkel. Terhesen végképp.
2013. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mèg a harmadikban is el el megyek a gyerekkel.
2013. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tiszta helyen akár végig is...
2013. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet de ugy hogy egy tampont be kensz canestennel felrakod és ugy kisebb az esélye. Persze csak ha zárt vagy teljesen.

De inkább természetes víz :)

2013. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen...nehogy feltegyél tampont, mert az a bacik melegágya,se simán se semilyen krémmel, mert nem szabad.Nekem azt mondta a dokim hogy a természetes vízek tisztábbak mint ami a strandon van víz.Egyik helyre sem mentem mert van itthon medencénk, és mivel szeptember közepén szültem ki is használtam.38.héten szültem és egészen a 37.hétig szinte mindennap benne voltam a medencében mert nagyon meleg volt.Semmi bajom nem lett...annyi hogy a lányom is olyan vízimádó lett mint én :-))))
2013. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igazából azért kérdeztem, mert én is világ életemben olyan voltam, hogy mindig olyan helyre mentünk el nyaralni ahol van fürdési lehetőség!De jelenleg 12 hetes vagyok és mire mennénk nyaralni akkor olyan 25 és 30 hét között lennénk és nem tudom, hogy mennyire lenne ártalmas!Persze megkérdezem majd az orvosomat is, de azért érdekelne, hogy ki, hogy csinálta!
2013. ápr. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!