Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb rákszűréslele...

Melyik a legjobb rákszűréslelet? Mi a p1 ill p2 közötti különbség?

Figyelt kérdés
köszi!!
2013. ápr. 29. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
p1 a legjobb, de az nagyon ritka felnőtt, szexuális életet élő nőknél. ép ezért a p2 még szintén nagyon jónak számít.
2013. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én mikor a dokimat kérdeztem erről, azt mondta, hogy nemi életet élő nőknél a P2 a jó eredmény, mert P1-es eredményt lelkiismeretes orvos nem ad ki, mert valamiféle baktérium, stb mindig van a hüvelyben, még ha nem is okoz fertőzést, priblémát.

Úgyhogy ennyi a különbség, a P1 szinte "steril" mintát jelent, semmilyen kórokozó nem található a hüvelyben, illetve a méhnyakon...

2013. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem mert nekem eddig mindíg p2-es eredményem lett, és most p1 lett....pedig terhes vagyok és aktív nemi életet élek...ilyenkor meg a fertőzések/bacik is gyakoribbak...


fura...

2013. ápr. 29. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt P1-es eredményem, pedig akkor már éltem nemi életet.

Örülj az eredménynek! :)

2013. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem lettem terhes nekem is mindig P1 volt. Azóta P2, mert a terhesség alatt kaptam el mindenféle nyavalyát.
2013. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy mondta a doki, P1 csak szűz lányoknál lehet.

A P2 tökéletes felnőtt, szexuális életet élő nőknél.

2013. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hű :)) hát szűz az már nem vagyok :DDDD


köszi! furcsáltam is h p1 lett de az a lányeg hogy normális az eredmény...

2013. ápr. 30. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!