Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a különbség a durum, a...

Mi a különbség a durum, a tönköly és a teljes kiőrlésű liszt között? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Előre tudom hogy Táplálkozási Harcműves megfog őrülni ettől a kérdéstől, de már kívülről fújom ezt a "ne együnk tejtermékeket, meg gabonát, csak kolbászt, disznóhúst, tojásrántottával" szöveget, szóval köszönöm de neki nem szükséges válaszolnia.
2012. dec. 4. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A durum egy búzafajta, a tönköly szintén. A TK lisztnél az egész magvat megőrlik lisztnek.
2012. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, és melyik jobb? Nekem most teljes kiőrlésű tönköly van, az jó?
2012. dec. 4. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Mihez képest legjobb? Miben legjobb? Legkevésbé hizlaló vagy mi???
2012. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem. A legegészségesebb a fehér liszthez képest. Ilyen baromi bonyolult a kérdésem?
2012. dec. 4. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Megmondom őszintén, hogy van 1-2 ismerősöm a pékek között és sajnos a teljeskiőrlésű az sokszor azt jelenti, hogy mindenfélét beleőrölnek, amit csak lehet. Szóval sokszor a fehér a legjobb. :( Ha kalóriaszámlálás tekintetében fontos, akkor a szeletelt Slimmmm kenyeret ajánlom, amit a Spar-ban és a Tesco-ban is lehet kapni.
2012. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 30BananasADay ***** válasza:
A durum és tönköly is lehet teljes kiőrlésű.Nem sok a különbség a teljes kiőrlésűek közt, talán az íz és hogy a tönkölyben van a legtöbb rost és tápanyag(t.k.).A fehér liszt semmiképp sem a legjobb, megéri lecserélni, nincs benne rost ami nálam már rossz pont.
2012. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 30BananasADay ***** válasza:
Azt elfelejtettem megemlíteni hogy ha kenyeret veszel mindig nézd meg pontosan hány százalékban teljes kiőrlésű, mert már 5%tól ráírhatják.Megy az átverés rendesen. :D
2012. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Élettanilag mind pontosan ugyan annyira rossz.

Nincs jobb, ha itt elkezdünk abban hinni hogy valamelyik jobb, akkor nagyon átverjük magunkat.


[link]

2012. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!