Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltatok már a Nyíregyházi...

Voltatok már a Nyíregyházi állatkertben gyerkőccel? TApsztalat?

Figyelt kérdés
Milyen az a 8m-es alagút ahol a cápák meg ilyesmik vannak?Oda kell külön belépőt fizetni?Van még vmi érdkesség ott amiről nem szabad lemaradni?Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 30. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szuper az egész, menjetek nyugodtan! A cápákhoz nem kell külön belépő, az egész állatkert gyerekbarát, nagyon fog tetszeni nekik! Amit ne hagyjatok ki: a cápák épületében fent az emeleten a függőhidat, és azt amikor üvegen kell járni, és alattad majmok ugrálnak, fentről látod őket. Mi úgy elfáradtunk, hogy szinte négykézláb mentünk haza. De jó nektek!
2013. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mekkora a gyerek?

Mi még babakocsival mentünk, és őszintén szólva a babakocsikra nincsenek felkészülve, szóval igen nehezen közlekedtünk vele. Ez két éve volt, úgyhogy lehet azóta történt változás.

A "cápás alagút" volt nekem a legjobb, az valóban igen jól néz ki, szép. S nem kellett külön belépő.

2013. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fantasztikus hely.

Nincs külön belépő,mindenhova be lehet menni azzal a belépővel amit a bejáratnál vesztek.

A cápász alagút fantasztikus.

amit nem szabad kihagyni az zsiráfos,zebrás,stb rész,egy hdon kell menni,egész hosszu,és ott vannak közel.

Illetve a nagy majmos,gorillás,van egy óriási is.

De a jegesmacik is aranyosak,az egyiknek a medencéje közvetlenül ott van az üveg mögött.

De igazából minden része szuper,nekünk gyerekkel és nélküle is egész napos program volt.


(ja,és a wc-k tiszták,van külön pelenkázó is)

2013. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7-8 éve is simán lehetett babakocsival közlekedni ott.
2013. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát voltak lépcsős részek, pl. a majmoknál, ahol nem tudtunk keresztülmenni babakocsival, meg akkor voltak lezárások is, és elég macerás volt így.

De biztos változott azóta a helyzet. Szerintem sikerült pont rosszkor mennünk.

2013. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Mi minden nyáron megyünk,gyerekek imádják,ötödik év hogy babakocsival (mire a nagyobbnak nem kellett,jött a kisebbik)

De tudtunk eddig még mindig normálisan közlekedni babakocsival.

(menj el a miskolci vadasparkba,na az terep)

2013. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

No, lehet mi is rosszkor voltunk, de babakocsival egyes területeken nehéz volt menni. Akkor is le volt zárva, fel volt túrva pár út. Na de mindegy is.

Viszont - tudom, most csúnyán néztek majd rám - nekem csak a cápás rész (vagyis maga a Tropicarium) tetszett. Más nem igazán. Az ország többi állatkertje nekem jobban bejött.

De persze érdemes elmenni ide is, tehát én sem hagynám ki ezt sem.

2013. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A vadaspark az vadaspark, persze hogy az terep. Oda nem is mentünk babakocsizós időszakban. Viszont mikor már lányom is körbe tudta járni, akkor szuper volt. Nekem jobban bejött, mint Nyíregy, de mondom nem hagynám ki ezt sem.
2013. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi tavaly novemberben voltunk 2 gyerekkel. 2 naposra terveztük, de sajna a kicsivel másnap a kórházban kötöttünk ki:( (persze ez nem ide tartozik)

Nagyon tetszett amit láttunk, szuper volt. Szerintünk színvonalas, nagyon megérte a fél napos autókázás (messze lakunk) Pesthez, Szegedhez, Kecskeméthez tudunk hasonlítani, bármelyiket magasan túlszárnyalja.

2013. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!

Akkor tuti megyünk,de csak júniusban,mert mi sem a közelben lakunk.Hajdúszoboszlóra megyünk nyaralni (az 2,5 óra tőlünk)+ még mire átmegyünk Nyíergyházára...

Amúgy 2,5 és 4,5 évesek.Nincs babakocsink már régen.

2013. máj. 2. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!