Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van delfin a Nyíregyházi...

Van delfin a Nyíregyházi Állatkertben? Ki ezt mondja, ki azt.

Figyelt kérdés
Válaszoljon valaki, aki biztos benne. Köszönöm!
2011. máj. 25. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nincsen. Fókák vannak, meg pingvinek. Delfinről nem tudok...
2011. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Évekkel ezelőtt volt, ez biztos mert voltam és láttam:) De ha jól tudom már azért nincsenek,mert meghaltak,betegek voltak:(
2011. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak fókákat láttam, de hallottam h voltak delfinek is ezek szint lehet szegények meghaltak
2011. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem keresed meg az állatkert telefonszámát, és hívod fel?

A feltett kérdések nagy része ezen az oldalon olyan, amit ötperces utánajárással könnyedén ki lehetne deríteni, mégis ide irogatnak. Nem fáj, csak nem praktikus. Sokáig tart, és bizonytalan a válasz hitelessége.

2011. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó - tudom, az jöhet le, de nem vagyok nyomorék, mit itt sok "kedves" kérdező. Megmondom neked, miért nem hívom fel - annyira nem érdekel, hogy erre akár egy kevés pénzt is költsek. De gondoltam itt megkérdezem, ez nem olyan kérdés, mint pl. "Vannak UFO-k?" Vagy igen, vagy nem, ki tudja, innen valszleg senki. Delfin viszont vagy van ott vagy nincs, ezt tudja, aki ott járt a közelmúltban. Ha válaszol valaki érdemben, annak örülök, de ha nem, attól se lesz álmatlan éjszakám, ha lenne, már telefonálatm volna.:)
2011. jún. 23. 17:59
 7/8 A kérdező kommentje:
*telefonáltam
2011. jún. 23. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs.
2012. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!